Yazın tam ortasındayken düğünleri atlamak olmaz. Bugün yaz düğünleri için ilham verici detaylarla dolu renk paletleri paylaşmak istedik. Yaz düğünlerinin neşesine neşe katan renkli detayları kullanırken öncelikle kendinize bir renk paleti belirlemenizde fayda var. Tek bir renk yerine uyumlu ve konsepte uygun bir renk paleti belirleyerek detayları buna göre belirleyerbilirsiniz. Eğer bizim gibi kendin yap düğün organize edecekseniz bu ayrıntının önemini daha iyi anlayacağınıza eminiz.

Yaz Düğünleri İçin Renk Paletleri

Kendi yapacağınız her detay için seçeneğinizin sonsuz olacağını unutmayın. Sizi sınırlayan organizatörler ve “yapamayız, edemeyiz” lafları olmayınca sınırlar hayal gücünüzle belirleniyor. Bu durumda çok dağılmadan kendi sınırlarınızı oluşturmanız düğünde daha güzel bir sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Sınırları belirlerken öncelikle düğünün renk paletini oluşturabilirsiniz. Hangi renkleri bir arada görmek istiyorsunuz? Bu sorunun cevabını vermeden önce nasıl bir konsept oluşturacağınız çok önemli. Neşeli bir kır düğününde sınırlarınızı daha gevşek bırakabilirsiniz. Sahil düğünlerinde denizin ve kumsalın muhteşem renk paletinin çok dışına çıkmadan harikalar yaratabilirsiniz. Lunapark, karnaval gibi konseptlerde mutlaka kullanmanız gereken kırmızı-beyaz gibi renkleri paletinize hemen eklemelisiniz. Düğünü kendiniz organize etmeseniz bile renk paletini belirlemeniz gerekecektir.

Yaz Düğünleri İçin Renkler

Düğünde kullanacağınız renk paletine karar vermek sandığınız kadar kolay bir iş değildir. Bu yüzden size ilham verecek renk paletlerini paylaşıyorum. Bu güzel renk paletlerini aldığım Fabmood blogunda çok daha fazla ilham verici renk paleti bulabileceğinizi de hatırlatayım. Şimdi ilham verici düğünlerin ilham verici renklerine göz gezdirme vakti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz