Modanın baş döndürücü hızına ayak uydurmaya çalışırken bütçeniz zorlanıyorsa hemen bizim gibi kendin yap projelere yönlenmelisiniz. Bugün ilham verici topuklu ayakkabı yenileme projelerini paylaşmaya karar verdik.

Topuklu Ayakkabıları Yenileme

Bir süredir moda şovlarında gördüğümüz bol detaylı ve bol aksesuarlı ayakkabılara tonlarca para vermek yerine evin unuttuğunuz köşelerinde duran eski topuklu ayakkabılara hayata döndürseniz daha güzel olmaz mı? Topuklu ayakkabılara yeniden hayat vermek aradığını bir türlü bulamayan bünyelere de çözüm oluyor. Ayakkabınızı istediğiniz renge boyayıp istediğiniz aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Topuklı ayakkabılara yenilerken elinizin altında duran ama pek kullanmadığınız aksesuarlara da fırsat verebilirsiniz. Örneğin kullanmadığınız kolye uçları ve küpeler ayakkabılara yapıştırmak için harika aksesuarlar.

DIY Topuklu Ayakkabılar

Ayakkabıları boyamak isterseniz yapmanız gereken ise çok basit. Ayakkabının boyayacağınız kısmını astarlayıp seçtiğiniz renklerle boyayın. Boya seçiminde akrilik boyaları tercih edebilirsiniz. Sprey boyalar fırça darbesinden sizi kurtaracağı için tercih edilebilir. Topuklu ayakkabıları tüller, kurdeleler, kumaş şeritler ve aksesuarlarla bu senenin modası haline dönüştürmek sandığınızdan çok daha kolay. İlk denemelerde basit projeler seçmeyi unutmayın. Örneğin güzel taşlar seçerek ayakkabınızın topuklarına yapıştırmak herkesin yapabileceği basit mi basit bir kendin yap proje. İlham almanız için topuklu ayakkabıları yenileme projeleri arasından en beğendiklerimizi galeriye topladık. Kolay gelsin;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz