K endin yap projelerden girip dekorasyondan çıktığımız, zaman zaman ilham aldığımız tasarımları arada bir de gezilerimizi paylaştığımız TarzMeselesi, bolca vaktimizi alan en zevk aldığımız uğraşımız.

Bazen yeni yerler keşfetmemize, bazen şahane insanlarla tanışmamıza,  bazen Olympos’ta kır düğünü yapmamıza vesile olan bu blogu seviyoruz.

M erhaba, Ben Yeşim Halıcı. (Bir süredir Yeşim Halıcı Tan) 7 yıl önce başlayan internet maceram sırasında gündem, teknoloji, sinema ve moda sitelerinde içerik yöneticiliği yaptım. Bir süre sonra kendi blogum için yazmaya karar verdim.

TarzMeselesi bir lifestyle blogu olarak açılmış olsa da ağırlıklı olarak kendin yap projelerimi, dekorasyon ve kombin önerilerimi, sevdiğim müzikleri, gördüğüm güzel yerleri yani gözüme takılanları paylaştığım bir adres.

Yaratıcı tasarımları, güzel müziği, yeni yerler keşfetmeyi ve tabii ki kendim yapmayı severim. İlgimi çekenlerin bir özetini burada görebilirsin. Tüm gün internetteyim. Bu yüzden bana ulaşmak istersen yesim@tarzmeselesi.net adresini kullanabilirsin.

Bloguma hoşgeldin:)

Sokak Röportajları

House Beatiful / Mayıs 2016

Evim Dergisi / Haziran 2015

TRT Kent Radyo