Uzun yıllardır devam eden kendin yap projeler ve ileri dönüşüm tecrübelerimi meraklılarıyla bir araya geldiğimiz atölye çalışmalarında birebir paylaşma fırsatı yakalıyorum.

 

Kurumsal atölyeler, lansmanlara özel tematik atölye çalışmaları ve gruplara özel atölye çalışmaları için benimle yesim@tarzmeselesi.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Atölye içeriklerine talebinize veya Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlere uyacak tematik içeriklere göre düzenlenebilir. Ayrıca sürdürülebilirlik temasına uygun ileri dönüşüm fikirleriyle çevre dostu atölyelerde buluşabiliriz.

Şimdiye kadar düzenlediğim kurumsal ve tematik grup atölye çalışmalarından bazı örnekleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Sevgililer Günü’nde Nutella‘nın ikonik cam kavanozlarını dönüşüme soktuk.

Fabrika çalışanlarıyla beraber kavanozları fenerlere dönüştürürken hem dekupaj tekniğini öğretip hem de el yapımı hediyelerin öneminden bahsettik.

İleri dönüşüm temalı atölyede artık çöp gözüyle görülen cam bir kavanozdan yepyeni bir hediye yaptık. Etkinlik sonunda her katılımcı kendine özgü bir fenerle etkinlikten ayrıldı.

Lansinoh fabrikası çalışanlarıyla yılbaşı temalı bir atölyede buluştuk.

Keçe, kumaş, boya, kağıt gibi farklı malzemelerle el yapımı yılbaşı süsleri hazırlayıp dev yılbaşı ağacını hep beraber süsledik.

Artım’ın tatlı ortamında yılbaşı ruhuna girip yılbaşı temalı kendin yap fikirler hazırladık.

Yılbaşı çelengi, noel babalar gibi eğlenceli projeler yaptığımız atölye yeni yıl ruhuna girmek için güzel bir bahane.

Rotaract ekibiyle yılbaşı için bir araya gelip kendi yılbaşı hediyelerimizi tasarladık. Eğlenceli zaman geçirdiğimiz atölyelerde el yapımı hediye fikirleri hazırlayıp hediye paketleri için yaratıcı fikirler paylaştık.