Yaz renklerini sofralara taşımak için onlarca ilham verici örneğimiz var. Yaz çiçekleri, deniz kokan detaylar ve çok daha fazlasıyla muhteşem sofralar kurmak aslında çok basit.

Yaz Renkleriyle Sofra Dekorasyonu

Artık sofraları bilindik düzenden çıkarmak ve yenilikçi olmak şart. Konuklarınızı mutlu edecek detaylar eskiden sadece düğün ve davetlerde olurdu. Şimdiyse evde, balkonunuzda ve bahçenizde kurduğunuz sofraları mutlaka renklendirmeniz gerekiyor. Açık havada bir sofra kurarken ağaç altına kuracağınız masanın üstünü mumlarla ve ışıklarla aydınlatmak, konuklarınızın kadehlerine ve servislerine çiçekler yerleştirmek, bahçenizin renklerinden ilham alan peçeteler ve örtüler kullanmak çok daha sıcak bir sofra kurmanıza yardımcı olacaktır. Mesela yazlığınızda deniz temalı bir sofra kurmak için sahillerde bulabileceğiniz doğal malzemeleri masanıza taşımanız yeter de artar bile.

Yaz Sofraları

Mavi, beyaz ve lacivertin muhteşem uyumunu yakaladıktan sonra yardımınıza mumlar, deniz kabukları ve deniz kenarından toplanmış ağaç parçaları koşacak. Tabii deniz temanızı Akdeniz temasına çevirdiğinizde Akdeniz sahillerinin romantik havasını yanıstacak sepetler, çiçekler, etnik desenler, fenerleri unutmamak gerekiyor. Kendi temanıza karar verdikten sonra sofranıza katacağınız her yaz detayı size daha fazla neşe katacaktır.İlham verici sofra dekorasyonlarını ister büyük davetlerde ister evinizde uygulayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz