Sektöre ve trendlere öncülük eden VitrA, farklı dekorasyon aritmetiklerini titizlik ve ustalıkla işlemeye ve kullanıcısına her şeyin en iyisini sunmaya devam ediyor. Yaşam alanlarını ruhu besleyen estetik mekanlara dönüştürmeyi öngören dekorasyon felsefelerini hayatına entegre etmek isteyenler, VitrA’nın her detayı düşünülmüş koleksiyonlarını tercih ediyor. Mutfak fayans koleksiyonları arasında yer alan farklı modellerle yeni bir boyut kazanan tezgah arası seramik kaplamaları, estetik ve yaratıcı duruşlarıyla dikkatleri çekiyor. Ahşap, mermer, taş, seramik ve beton dokulu ürünler geniş renk paletiyle de ön plana çıkıyor. Bir kenarı 1 santimetreden başlayarak artan dikdörtgen formlu parçaları değişen boyutlardaki kare şeklindeki karolarla buluşturan koleksiyonlar, mutfağını gönlüne göre dekore etmek isteyenlere özgürce çalışma imkanı sunuyor. Siz de VitrA’nın kalite odaklı tasarım anlayışı ile ortaya çıkan mutfak seramik kreasyonları arasından tarzınıza ve alana uygun parçalar seçerek mutfakları evin en estetik köşesine dönüştürebilirsiniz.

Hem Şık Hem de İşlevsel: VitrA Mutfak Seramik Modelleri

 

Islak alanlarda kullanılan seramikler ortamın dekorasyon şifresini ortaya çıkarıyor. Geniş yüzeyleri kaplayan karolar mutfağın enerjisini baştan aşağıya değiştiriyor. Bu yönüyle bakıldığında tezgah arası seramik seçiminin ne kadar önemli olduğunu görebiliriz. Fakat bu noktada göz ardı etmemek gereken bir detay daha var. O da, mutfakta kullanılan karoların alanın hijyeni üzerindeki etkisi. Mutfaklar hijyen parametrelerinin en önemli olduğu ve bu kriterlerden asla ödün verilemeyecek alanların başında geliyor. İşte VitrA tezgah arası seramiklerin kolay temizlenebilen formları sayesinde kullanıcısına ihtiyaç duyduğu steril ortamı sağlıyor. VitrA’nın dış etkenlere karşı dayanıklı ve suya karşı dirençli karo çeşitleri uzun yıllar boyunca kalitesinden ödün vermeden mutfaklara hem renk hem de hijyen katmaya hazır.

 

Mutfak Fayans Çeşitleri ile Yüzeyleri Hareketlendirin

 

VitrA tezgah arası seramik kreasyonları ile alanlarda farklı kurgular oluşturabilirsiniz. Koleksiyonların kare ve dikdörtgen formlu karoları kullanıcısına yüzeylere dilediği gibi şekil verme imkanı sunuyor. Kare şeklindeki parçalar 2.5×2.5 santimetre boyutlarından başlıyor ve düzenli olarak 80×80 santimetreye kadar artıyor. Küçükten büyüğe doğru ilerleyen skalada yer alan tüm karolar mutfak dekorasyonunu zenginleştirmeniz için ideal seçenekler sunuyor. Kreasyonların dikdörtgen şekilli parçalarıysa size yüzeylerin her bir noktasını hareketlendirme şansı tanıyor. Bir kenarı 1 santimetre gibi incecik bir boyuttan başlayan dikdörtgen karoların kenar ebatları 90 santimetreye kadar çıkıyor. Bu boyutlar arasında değişen ve geniş ebat skalasıyla sizi özgürleştiren tezgah arası seramik çeşitleri ile hayallerinizdeki formları yüzeylere taşıyabilirsiniz.

 

Tezgah Arası Seramikler ile Mutfağın Atmosferini Değiştirin

 

VitrA mutfak fayans koleksiyonlarında 5 farklı doku ön plana çıkıyor. Meşe ağacının natürel ev egzotik ruhunu taşıyan ahşap doku mutfağın havasını ısıtmak isteyenler için ideal. Ahşap dokunun en lezzetli hallerini kullanıcısına sunan Oakland koleksiyonu ise meşenin farklı tonlarıyla alanlara sıcaklık katıyor. Yüzeylerde daha rafine bir duruş yakalayarak mobilyaları ön plana çıkarmak isteyenler, beton dokulu fayans modellerini tercih ediyor. Seramiğin kendine has ruhunu taşıyan klasik doku mutfakları enerjik ve dinamik dokunuşlarla hareketlendirmeyi sağlıyor. Seramiğin yenilikçi hali porselen karolar VitrA koleksiyonlarının en farklı üyeleri arasında. Kendine has duruşu, 20×120 santimetre ebatı ve antrasitten vizona kadar değişen farklı renk tonları ile dikkat çeken Aspenwood koleksiyonu mutfaklara yeni bir kimlik kazandırıyor. Mermer dokulu ve taş tipolojili karolar ise akıp giden zamana meydan okuyan duruşlarıyla göz kamaştırıyor. VitrA bu 5 farklı dokuyu oldukça geniş bir renk paletiyle buluşturmayı da ihmal etmiyor. Ahşabın açıktan koyuya doğru giden tonları arasında hem açık cevizler hem de parlak bordolar var. Seramik dokuda kullanılan amber sarı, lava kırmızı, zümrüt yeşil ve safir mavi alanlarda pastel tonların canlılığını hissetmek isteyenleri kendine çekiyor. Daha duru ve aydınlık formları sevenler beyaz, açık gri, açık yosun, bej, beyaz terra-rossa, krem ve taş gri gibi renkleri tercih ederken; cüretkar ruhlar siyah, kahve, koyu vizon, bronz gibi iddialı tonlara yöneliyor.

 

VitrA tasarımcılarının özgün ruhlarını yansıttığı tezgah arası seramik modelleriyle tanışmak ve mutfakları tarzı yansıtan parçalarla buluşturmak VitrA’yı ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri yakından inceleyerek, farklı boyut ve formlardaki karoları dilediğiniz zaman evinizin dekorasyonuna dahil edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz