İşte kışın ayak sesleri duyulmaya başladı. Neyse sezon açılsa da daha deniz-kum-güneş yapabileceğimiz iki ay daha var. Bu yüzden Zara 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘na deniz kenarında otururken bakmanızı tavsiye edebilirim.

Zara 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zara 2014 -2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu maskülen çizgilerin ağırlığını hissettirdiği oldukça net çizgilere sahip bir koleksiyon. Çiçeklerden, renklerden ve desenlerden yorulan bünyenizi dinlendirmek için siyahın vazeçilmez asaletine kendinizi bırakıp, kontrast katsın diye beyaz ve grilerden destek alıyorsunuz. Sade kesimlere sahip koleksiyonun ilk parçalarında olabildiğince az detay var. Bu maskülen şıklık bana fazla derseniz Zara’nın leopar desenleri imdadınıza yetişebilir. Aksesuarlara baktığımızda maskülen etki tüm yönleriyle kendini göstermeye devam ediyor. Loafer ayakkabılar ve kalın tabanlar önümüzdeki aylarda yeni baştacınız olacak. Zara TRF Koleksiyonu ise 70’lerin etkisinde. Renkler, kesimler ve detaylarda saklı olan nostaljik hava kışı renklendirmek isteyenler için birebir.

zara-2014-sonbahar-04Yeni sezonun ilk ayak seslerini duyduğumuza göre bu ayı yepyeni sonbahar kış kataloglarıyla geçireceğiz demektir. Zara 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu için hazırlanan ilk katalog tüm detaylarıyla galeride sizi bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz