Düğün hazırlıklarının en yoğunlaştığı aylara girince aklıma en iyi evlilik bloglarını listelemek geldi. Evlilik için geri sayarken pek çok detay insanın kafasını karıştırmaya başlıyor. Böyle zamanlarda ilham verici örnekler görmek kendi düğün planlarınızı kolaylaştırabiliyor. Gelinlik seçmek, düğün konseptini belirlemek, düğün hediyelerine, pastasına, dekorasyonuna karar vermek, çiçek seçmek, saçınıza ve makyajınıza karar vermek gibi detaylar arasından kaybolmadan sağ çıkmak için ilham verici evlilik bloglarından yardım almalısınız. Dünya çapında pek çok takipçisi olan bu bloglarda, gerçek düğün hikayelerinden kendin yap düğün önerilerine kadar binlerce yaratıcı fikir sizi bekliyor. İşte bizim en beğendiğimiz 11 evlilik blogu:

OneFabDay

En İyi Evlilik Blogları

Düğün denilince aklınıza gelen her detayı bu blogda bulabilirsiniz. En trend gelinlikler, düğün konseptleri, gelinler için saç ve makyaj önerileri, damat stili, bekarlığa veda partiniz için yaratıcı fikirler, düğün konukları için stil önerileri, düğün paletleri, kendin yap öneriler, gelin buketi, düğün pastası gibi onlarca detay için binlerce fikrin bulunduğu blogda günlerce vakit geçirebilirsiniz.

RuffledBlog

İlham Verici Evlilik Blogları

Gerçek düğün hikayeleri, düğüne özel kendin yap projeler, ilham verici fikirlerle dolu blogda saatlerce kaybolup seveceğiniz yüzlerce şey bulacağınıza eminim.

TheKnot

evlilik-bloglari-08

Önceden sadece bir evlilik blogu iken şimdi oldukça kapsamlı bir portala dönüşen TheKnot, evlilik hazırlıkları yapanlara özel makaleleri, işinize çok yarayacak önerileri, gerçek düğün hikayeleri, gelinlik ve nedime elbiseleri, düğün aksesuarları satan dükkanının yanında kendi düğününüzü planlamanız için araçlar sunarken düğününüze özel web sitenizi tasarlamanıza da yardımcı olabilir.

StyleMePretty

Evlilik blogu

Düğün trendleri, güzellik önerileri, gelinlik ve gece elbiseleri rehberi, kendin yap projeler, gerçek evlilik öyküleriyle dolu ilham verici bir blog daha. Mutlaka göz atmalısınız;)

100LayerCake

evlilik-bloglari-03

Düğününüz ve düğün fotoğraflarınız için yaratıcı fikirler, DIY projeler, gerçek düğün hikayelerinin yanı sıra en trend düğün aksesuarlarını da satın alabileceğiniz blogla evlilik hazırlığı yapmak kolaylaşıyor.

WeddingChicks

evlilik-bloglari-04

Gerçek düğün hikayeleriyle dolu blogda düğüne özel olarak tasarlanmış ücretsiz basılabilir tasarımları bulabilirsiniz. Düğün davetiyesi, düğün tabelaları, kartlar gibi pek çok tasarımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

ChicVintageBrides

Düğün blogları

Adından anlayabileceğiniz gibi ağırlıklı olarak vintage düğünlerle ilgili ilham verici düğün hikayelerine yer veren blogu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri yayınladığı düğün paletleri. Düğünde kullanacağınız renklere karar verirken bu paletler çok işinize yarayabilir.

GreenWeddingShoes

evlilik-bloglari-07

Farklı düğün konseptleri için örnekler, ilham verici fikirler, balayı alternatifleri ve gerçek düğün hikayeleriyle dolu blogda ağırlıklı olarak açık hava düğünleri için öneriler sunuluyor.

RusticWeddingChic

evlilik-bloglari-09

Rustik düğünler için ilhama ihtiyacınız varsa mutlaka uğramanız gereken blog burası. Çiftlk düğünü, kamp ve festival düğünü gibi açık hava düğünleri için farklı alternatifler sunan blogda düğün davetiyelerinden gelinliğe kadar pek çok detay bulabilirsiniz.

Boho-Weddings

evlilik-bloglari-10

Adından anlaşılabileceği gibi ağırlıklı olarak bohem düğün fikirleriyle dolu blogda düğünle ilgili A’dan Z’ye her şeyi bulabilirsiniz.

OnceWed

evlilik-bloglari-11

Evlilik hazırlıkları sırasında karar vermeniz gereken her detay, kendin yap düğün aksesuarları ve tabii ki gerçek düğün hikayeleriyle dolu şahane bir blog daha.

3 YORUMLAR

  1. Bu listede yer alanların yanısıra, JunebugWeddings ve OffbeatBride da, alanlarında iyi bilinen, kaliteli içerik sunan kaynaklar olarak kayda değer.

  2. Bu bloglara ben de bayılıyorum… Türkiyede neden çok az düğün blogu var?? Keşke daha çok olsa 🙁 Ben gelinliğimi bu bloglarda beğendiğim bir gelinlikten ilham alarak diktirmiştim. Model görme ve düğününüzü planlama konusunda çok faydası oluyor. Davetiyelerimi de bir blog değil de forumda görmüştüm blushdavetiybdiye bir sitede yaptırdım. Hala da takip ediyorum bu blogları. Benim favorim kesinlikle Style me Pretty.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz