Mayıs ayının ikinci Pazar günü sevdiğimiz annelerimize güzel sürprizler yapacağımız gündür. Dünyada milyonlarca kişi o gün en değerli varlıkları olan annelerine farklı hediyeler alarak her zaman baş tacı ettiklerini göstermek isterler. Anneler günü 2015 bu yıl da güzellikleri getiriyor. Ülkemizde 1955 yılından bu yana her yıl anneler günü kutlanır. Hediyelerle, güllerle sevdiğimiz annelerimize o günün en değerli annesi olduğunu hissettirmek isteriz.

Anneler Günü Yaklaşıyor
Türk Kadınlar Birliği her yıl ülkemizde yılın annesini seçer. Hepsiburada anneler günü 2015 özellikle farklı kutlamalar ve verilen hediyelerle anlam ve önemine uygun bir yılı sizlere sunar. Bir gül, bir çerçeve ya da annenizin yanağına konduracağınız bir öpücük dahi günün önemini annelerinize hissettirmenizi sağlar.

anneler-gunu-hediyesi-hepsiburada

Anneler Günü Hikâyesi
Amerika’nın Filedelfiya kentinde 9 Mayıs 1966 günü Jarvis adlı kızın annesi ölür. Annesini tapar derecede seven Jarvis, üzüntüsünü aylarca sürdürür. Hayatında kimsesi olmayan kız, annesinin ölümü ardından iyice yalnızlaşır. Yaşama umudunu kaybeden kız sonunda hayata bağlanır ve sevdiği annesi ve tüm anneler için annesinin ölüm gününü Anneler Günü olarak kutlamaya karar verir. Jarvis bir öneri getirir ve Belediye Başkanına giderler. O gün tüm annelerin günü ilan edilir.

En Özel Anneler Günü Hediyeleri
Annenize en güzel hediyeyi vermek ve annenize olan sevginizi her yıl her gün göstermek sizlerin elinizde. İnternetin gelişme göstermesiyle alacağınız hediye seçenekleri de arttı. Annenizin seveceği ve beğeneceği binlerce hediyeyi internet ortamından bulmanız mümkün. Ufak bir hediye dahi onları mutlu etmeye yeter. Anneler günü Mayıs ayının ikinci haftası tüm dünyada kutlanır. Sizler o gün en güzel hediyeleri annelerinize vererek, o günün anlamını annelerinize hissettirirsiniz. Bir fular, eşarp, çanta, parfüm ya da güzel bir gül sepet annelerinize vereceğiniz hediyeler arasında yer alabilir. Tüm yıl annelerindir aslında. Fedakar olan annelerin gününde en özel hissettirmeniz ve annenizle o günü doyasıya yaşamanız annenize en büyük hediye olur. Anneler, en kutsal varlıklardır. Yılın her günü annelerinize özel olduklarını hissettirmelisiniz. Hepsiburada.com hakkında daha fazla bilgi almak için
http://tr.wikipedia.org/wiki/Hepsiburada.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz