Bahar gelince doğa nasıl renkleniyorsa evleri de öyle renklendirmek gerek. Havaların yavaş yavaş ısındığı bu günlerde evlere baharı getirmenin yollarını araştırdık.  Evinize hareket katacak dekorasyon önerilerimizde bu senenin moda renklerinden olan hardal sarıları, mint yeşilleri, pembeler ve romantik maviler yer alıyor.

neseli-ev-dekorasyonu-02

Ev dekorasyonunu renklendirirken ortaya bir renk cümbüşü çıksın istemiyorsanız tek bir eşyayı dikkat çekici bir renkte seçmeniz bile yeterli olacaktır. Çarpıcı renkteki bir koltuk, hareketli bir halı veya alışılmışın dışında bir perde bile eve giren baharı kolayca hissedilir kılabilir.

Bahar Renkleriyle Ev Dekorasyonu

Evinizde birden fazla renk kullanmaktan hoşlanıyorsanız doğru renk paleti yapmak gerçekten önemli. Eğer doğru geçişleri sağlayamazsanız eviniz sıcak olmaktan öte yorucu bir hal alabiliyor. Bu senenin en sevdiğim trendlerinden olan posterler de evinize renk katmak için harika bir seçim olabilir. Hatta istediğiniz tonlarda bir baskı bulamazsanız belki kendiniz yaparsınız;)

Pastel Ev Dekorasyonu

Ev renk katmanın pratik yollarını arıyorsanız bahar renklerini kırlentlerde aramalısınız. Kırlenti kendim yaparım derseniz kumaşları alıp dikişsiz kırlent yapımı projemize göz gezdirmelisiniz;)

Bahar Dekorasyonu

Cesur seçimler yapmak için en doğru mevsimdeyiz. Sarılar, maviler, pembeler, yeşiller hemen birbirine karışıp evlere neşe getirmeli. Harekete geçmeden önce en beğendiğimiz neşeli ev dekorasyonu örneklerine göz gezdirmeyi unutmayın;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz