Kış aylarında düğün yapıyorsanız bu güzel günü keyifli bir kış masalı haline dönüştürebilirsiniz. Artık kış düğünlerini açık havada yapmak çok moda. Eğer bunu yapacak cesaretiniz varsa, konuklarınızı ağırlayacağınız alanda ateş yakmaktan mangal yapmaya kadar değişik aktiveteler yapabilirsiniz. Düğün alanını renklendirmek içinse yine kış renkleri imdadınıza yetişecek. Kış düğünlerinin beyaz atmosferini kırmızı gibi bir renkle çok canlı hale dönüştürebilirsiniz. Konuklarınızı renkli battaniyelerle ısıtmak da dekorasyona katkı sağlayacaktır.

Kış Düğünü Renkleri

Kış düğünleri için tercih edilen renk paletlerinde koyu renklerden yardım alabilirsiniz. Kırmızının koyu tonları, zümrüt yeşili, lacivert, kahverengi tonları kış paletinizde yer alabilir. Tabii bu pastel renkleri kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Buz mavisi tonları soğuk hava atmosferini yansıtmanın yanısıra kış düğünlerinde tercih edilebilecek en romantik renklerden biri. Buz mavisi kahverengi ve beyaz tonlarıyla kombinlendiğinde sizin için şahane bir renk paleti oluşacaktır. Kozalaklar, kütükler, buz mavisi renkli aksesuarlarla şahane bir düğün dekorasyonu hazırlanabilir.

Kış Düğünü İçin Renk Paletleri

Gri ve bej tonları beyazla kombinlendiğinde düğününüz için şahane bir sonuç yaratabilirsiniz. Yine kahverengi tonlarıyla beraber kullanabileceğiniz açık pembe tonları kış düğünü için vazgeçilmeziniz olacaktır. Tabii kış denilince tüm sene etkisini hissettiren yılbaşı dekorasyonu da ilham kaynağınız olabilir. Kar tanesi şeklinde aksesuarlar, kırmızı örgü şallar, altın sarısı dal ve yapraklarla birleştiğinde düğününüzde kar kraliçesi gibi salınabilirsiniz. Eğer kış düğünü planlıyorsanız renk paletinize katkı sağlayacak kürk, eldiven, şal gibi aksesuarları kesinlikle ihmal etmeyin. Daha fazla ilham için kış gelinleri yazımıza göz atmadan buralardan ayrılmayın;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz