Son dönem düğünlerin en tatlı ayrıntısı şeker büfeleri. Özellikle kır düğünlerinde karşımıza çıkarak aklımızı başımızdan alan şeker büfeleri davetlilerin uğramadan geçemediği köşelerden biri haline geldi. Konuklarınız için böyle tatlı bir sürpriz hazırlamak isterseniz uygun bir bütçeyle harikalar yaratabilirsiniz.

Düğünlerde Şeker Barları

Rengarenk şekerler, cupcake çeşitleri, bonibonlar ve lolipoplarla dolu bir şeker büfesi hazırlamak isterseniz öncelikle düğün konseptinize uygun renkler belirlemelisiniz. Şeker büfesinde en çok ihtiyaç duyacağınız aksesuar farklı boyutlarda ve farklı formlardaki kavanozlar olacak. Kavanozları alacağınız rengarenk şekerlerle doldurduğunuzda bile ortaya şahane bir görüntü çıkacak. Eğer hava çok sıcak değilse cupcake ve pastalar şahane görünecektir. Şeker büfenize konuklarınızı yönlendirici espirili notlar eklemek basit olmasına rağmen görenleri gülümseten bir ayrıntı olacaktır.

Düğün Şeker Barı Fikirleri

Düğünde kullandığınız çiçeklere şeker büfesinde yer açmak çok daha renkli bir atmosfer yakalamanızı sağlar. Yine hava kararınca yakacağınız mumlar da güzel bir görüntü oluşturacaktır. Şeker büfesine konuklarınızın istediği kokteylleri yapmasınız sağlayacak kutu ve keseler bırakmanız çok önemli. Bu kutu ve paketleri düğün için kişiselleştirebilirsiniz. Şeker büfesini hazırlamak için eski bir konsoldan veya dolaptan yardım almayı da düşünmelisiniz. Özellikle açık hava düğünlerde tercih edilen eski dolap ve konsolların çekmecelerinden çiçekler sarkıttığınızda tatlı sürpriziniz daha da enteresan hale gelecektir.

Düğün İçin Candy BarŞeker büfesine yine düğün konseptinizle uyumlu bir arkaplan da tasarlayabilirsiniz. Şeker büfesinin olmazsa olmaz aksesuarları arasında olan ferforje objeleri de sakın unutmayın. Farklı düğünler için hazırlanmış şeker büfelerinden ilham alarak kendi düğününüz için unutulmaz bir büfe hazırlayacağınıza eminiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz