Zara Home 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu yine çok renkli. 2014 yazı için farklı konseptlerden ilham aldığı çok şık bir koleksiyon hazırlayan Zara Home, evlerimize renk getirecek.

Zara Home 2014 Yaz Kataloğu

Zara Home kataloğunda ilk dikkat çeken  Doğu Akdeniz konsepti. Doğu Akdeniz’den ilham alan renkler ve desenlerle eve tam bir yaz atmosferi getirmek mümkün. Oryantal desenlerin denizle buluştuğu bu koleksiyonda ağırlıklı olarak canlı renkler karşımıza çıkıyor. Doğuyla batıyı birleştiren tasarımların hepsi birbirinden güzel. Fas ve Cezayir etkisinin hissedildiği etnik tasarımlarla bir anda kendinizi yepyeni bir atmosferde bulabilirsiniz. Doğu kültüründen ilham alan aksesuarlar sadece yaza değil her mevsime çok uygun.

Zara Home 2014 Yaz Koleksiyonu

Zara Home 2014 yaz koleksiyonun ikinci ilham kaynağı tropik adalar. Tropik bitkilerden ilham alan bitki ve çiçek desenleriyle bezenmiş tekstillerin yanı sıra tüm aksesuarlarda parlak renkler sizi bekliyor.Yaza çok yakışan bu tropik etkili koleksiyon, sizi tropik meyveler ve hayvanlar karşılıyor.

Zara Home 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yaz olunca deniz esintileri olmadan olmaz. Sahillerin uçsuz bucaksız sahillerinden ve denizden ilham alan koleksiyonda balıklar, deniz yıldızları, halatlar ve hasır sepetler beyazla mavinin muhteşem uyumuyla karşımıza çıkıyor. Yaz gelince deniz esintili birkaç aksesuar almadan yaz geçmez bizce.

Zara Home Yaz 2014 Katalog

Zara Home 2014 Yaz Kataloğunun tamamını galeriden inceleyerek alışverişten önce neler alacağınıza karar verebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz