Babalar Günü için heyecanlanmaya başladık bile. Geçen sene Babalar Günü için el yapımı hediyeler paylaşmıştık. Bu sene işin içine çocukları da katalım dedik ve anne-çocuk beraberce yapabileceğiniz kendin yap hediye önerilerinin peşine düştük.

Babalar Günü Hediyeni Kendin Yap

İşin içine çocukları dahil edince hayal gücünün ve seçeneklerin sonu yok. Babalar için ne yapacağımıza karar verirken öncelikle hobileri ve zevkleri işin içine dahil edebiliriz. İşine düşkün bir babaya eğlenceli bir kravat veya el yapımı bir papyon yapılabilir mesela. Mutfağa meraklı babalar için mutfak önlükleri çok iyi bir alternatif olabilir. Önlüğü baştan dikmek biraz zahmetli geliyorsa düz renk bir önlüğü çocuğunuzla beraber boyamak şahane sonuçlar doğurabilir.

Kendin Yap Babalar Günü Hediyeleri

Benim en beğendiğim hediye seçeneklerinden birisi fotoğraflar. Çocuklarınızı Babalar Günü için şekilden şekile sokarak şahane kareler yakalayabilir ve bunları yine kendi yaptığınız bir çerçevede hediye edebilirsiniz. Çocukları boyalarla buluşturduğunuzda neler olabileceğini tahmin etmek zor değil mi? O zaman biraz boya ve kağıtla, babaya özel “özgün” bir çalışma yapmak için bundan daha doğru bir zaman düşünemiyorum, sonuçta herşey babalar için :)) Babalar Günü’nü özel geçirmek için el yapımı hediyeler arasından seçim yapmak bence yeterli değil. Tüm günü keyifli geçirmek için yine bu güne özel bir kahvaltı sofrasıyla günü başlatıp, babanızın bulabileceği küçük notlarla  güne devam edebilirsiniz. Günün geri kalanını planlamayı size bırakarak tüm babaların bu güzel gününü kutluyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz