Gelinlik modası takibinde bu kez sezonun en moda detaylarından biri olan sırt dekoltelerine yakından bakalım istedim. 2014 gelinliklerindeki sırt dekolteleri şimdiye kadar hiç olmadığı kadar güzel. Hatta güzel kelimesi biraz zayıf kalır çünkü sırt detayları gerçekten muhteşem. Ön kısmı sade bırakılan gelinliklerin sırtlarında gizli bir hazine saklanmış gibi.

Sırt dekolteli gelinlik modelleri

Eğer sırt dekoltesine meraklıysanız size önerebileceğim bazı modacılar da var. 2014 yaz sezonu için tasarladığı gelinliklerde sırt detaylarına bolca yer veren Catherine Deane‘in koleksiyonuna mutlaka göz gezdirin derim. Sırt dekolteleriyle gözlerimi kamaştırmayı başaran diğer tasarımcı ise Claire Pettibone

Sırt dekolteli gelinlikler

Peki büyüleyici sırt detaylarında neler mi var? Neredeyse tabloyu anımsatacak kadar ince işlenmiş sırt dekoltelerinden, dantelle romantikleşen farklı modellere kadar pek çok alternatif gelin adaylarını bekliyor. Bu sene sırt kolyeleri çok moda olduğundan kolye formunda taşlarla ve saçaklarla süslenmiş sırt dekolteleri de gözümüze çarpıyor. Ben romantiklerden olduğum için dantel ve tül detayları favorilerimden. Eğer gelinliğiniz size özel dikiliyorsa, sırtınızın kıvrımlarına hatta varsa dövmenize göre bir sırt dekoltesi tasarlatabilirsiniz.

sirt-dekolteli-delinlikler-27

Gelinlik konusunda tutucu değilseniz bu yaz oldukçu iddialı sırt dekolteleri de sizi bekliyor. Bele kadar açık sırt dekolteler yine dantel ve tül detaylarıyla hareketlendirilerek kusursuz bir görünüme imza atmanıza yardımcı oluyor. Gelinliğinizde sırt dekoltesi tercih edecekseniz forma girmeyi ihmal etmeyin. Gerçekten güzel bir sırt dekoltesi kadar seksi çok az şey olduğunu düşünüyorum. Şimdi sizi en beğendiğim sırt dekolteli gelinlik modelleriyle başbaşa bırakıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz