2015 gelinlik trendlerinden bahsetmeye başlamanın zamanı geldi de geçiyor bile. 2015 gelinlik modellerinde bizim en çok beğendiklerimiz lazer kesim olanlardı. Lazer kesim gelinlikler biraz modern biraz da bohem. Yeni sezonda hemen hemen her modacının koleksiyonunda yer açtığı lazer kesim gelinliklerin hızla popüler olacağını aslında tahmin etmek çok zor olmadı. Son yıllarda tekrar trend olan lazer kesim elbise ve aksesuarlardan bu trendin gelinliklere sıçrayacağını tahmin etmiştik.

Lazer Kesim Gelinlik Modelleri

 

Lazer kesim gelinliklerin en önemli özelliği farklı desenleri transparan tüllerle birleştirerek alışılmışın dışında bir etki yaratması. Dantel işlemelere modern bir alternatif oluşturan lazer kesimler bohem gelinlerin de vazgeçilmezlerinden. Özellikle kızılderili etkisindeki aksesuarlarla kombinlendiğinde sizi en farklı gelinler arasına sokacağından emin olduğumuz lazer kesim gelinliklerde modern kesimler bulmak da mümkün.

Lazer Kesim Gelinlik Trendi

Örneğin asimetrik gelinliklerde lazer kesim etkisi çok daha çarpıcı hale gelebiliyor. Sırt dekolteli gelinliklerin ne kadar moda olduğundan bahsetmiştik. Yeni sezonda sırt dekoltelerinde lazer kesimler hakimiyet kurmaya başlayacak. Lazer kesimler sadece gelinliklerde değil duvak ve gelin aksesuarlarında da kendine yer edindi. Lazer kesim gelin ayakkabılarını ve çantalarını bolca göreceğimiz yeni sezona hazırlanırken sakın gelinlik trenlerinin gerisinde kalmayın;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz