Ev dekorasyonunda değişmeyen bir klasiğin peşindeyiz. Siyah ve beyazın değişmeyen şıklığı ev dekorasyonuna çok yakışıyor. Oturma odasında, mutfakta, banyoda, çalışma odasında hatta yatak odasında bile siyah ve beyazın zıtlıktan doğan uyumuna yer verebilirsiniz.

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonu

Siyah ve beyaz ev dekorasyon örneklerinden ilham alırken dikkate almanız gerekenler şunlar:

  • Siyah ve beyaz çok uyumlu olmasına rağmen evinizin sıcak havasını kötü etkileyebilir. Bu etkiyi kırmak için yararlanabileceğiniz geçiş rengi ise mutlaka gri olmalı. Gri kırlent ve koltuklarla etkiyi yumuşatarak yaşam alanına sıcaklık katabilirsiniz.

Siyah Beyaz Dekorasyon Örnekleri

  • Siyah-beyaz ev dekorasyonunda beyaza ağırlık vererek kolaya kaçmak mümkün. Beyazın minimalist havasını kıracak siyah aksesuarlar işinize yarayacaktır. Özellikle siyah çerçeveler, siyah-beyaz posterler, siyah sehpa ve objelerle dekorasyona hareket katın.

Siyah Beyaz Dekorasyon Fikirleri

  • Siyah ve beyaza en yakışan bir başka renk ise altın. Altın renkli dekorasyon modasına yer vermiştik hatırlarsanız. Siyah-beyaz klasiğine yenilikçi bir dokunuş katmak için altın renkli ev aksesuarlarından yardım almalısınız.

siyah-beyaz-ev-dekorasyonu-09

  • Siyah ve beyaz dekorasyona naturel renkler çok yakışır. Hasır ve ahşap ev eşyaları, siyah ve beyazın soğuk havasını hemen kıracaktır. Hasır bir sehpa, ahşap bir masa gibi objelerle siyah ve beyazı beraber kullanmayı denemelisiniz.

siyah-beyaz-ev-dekorasyonu-06

Siyah ve beyazla evinizi dekore etmeden önce yeni fikirler edinmek için örneklere göz gezdirmelisiniz. Çok daha iyisini yapabileceğinizi zaten biliyorum, o yüzden hemen işe koyulmak gerek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz