Yaşasın yılbaşı;) Senenin en eğlenceli ayına gelmişken tüm enerjimizi yeni yıl ruhuna harcamaya değer. Hemen havaya girmek isteyenler yılbaşı yazılarımıza göz gezdirerek ilham verici sofra önerilerinden lezzetli yılbaşı kokteyli tarifine geçebilirler. Şimdiki konumuzsa yılbaşı süsleri. Bizim yılbaşı süslerimiz tahmin edebileceğiniz gibi el yapımı. Bugün fotoğraflı yapılışlarıyla en beğendiğim kendin yap yılbaşı süslerini seçtim. Yılbaşı süsü denilince aklımıza hemen kırmızı, beyaz, altın ve yeşil renkler, noel babalar, geyikler ve tabii ki kar geliyor. Konseptimiz belli olduğuna göre hemen çalışmaya başlıyoruz ki bu sene ev dekorlarımız kendi imzamızı taşısın.

El Yapımı Yılbaşı Süsleri

Evde yılbaşı süsleri yapmaya karar verdiyseniz en çok ihtiyacınız olan şeylerin başında yapay kar ve kar spreyleri geliyor. Doğadan toplayacağınız kozalak, çam yaprakları ve ağaç dallarını kar spreyinizle yılbaşına uygun hale getirebilirsiniz. Tabii yılbaşı ışıltısını artırmak için daha önce yaptığımız gibi kozalak ve dalları altın rengi sprey boya kullanarak renklendirebilirsiniz.

Kavanoz, şişe ve kapaklı cam objeleri yapay kar ve minik objelerle aranje ederek harika birer yılbaşı süsüne dönüştürebilirsiniz. Şeffaf ağaç süslerini simlerle kaplayarak, boyayarak veya yılbaşı mesajları yazarak kişiselleştirebilirsiniz. Yılbaşının en sevilen aksesuarlarından olan kapı süsleri konusunda ise seçenekleriniz sınırsız. Ağaçlara taktığımız ışıl ışıl süsleri bir halkanın kenarına yapıştırarak kolay ama gösterişli bir kapı süsü yapabilirsiniz. Ancak bizce en güzeli doğal malzemelerle evinize neşe katmak. Yine kozalaklar ve ağaç kabuklarını, dallarla yapacağınız halka üzerine tutturduktan sonra renklendirebilirsiniz.

DIY Yılbaşı Süsleri

Bu yılbaşı sadece sizin hayal gücünüzle şekillensin;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz