Yaklaşan Babalar Günü için ne yapalım diye düşünürken çocukluğumuza geri dönmeye karar verdik. Hani babalarımızı süper kahramanlara benzettiğimiz, arkadaşlarımıza “benim babam senin babanı döver” diye hava attığımız o güzel günlerden ilham alarak süper kahramanları bile kıskandıracak bir poster hazırladık.

ücretsiz babalar günü posteri

Şimdi gelelim asıl meseleye;) Hazırladığımız bu poster tasarımını ücretsiz olarak indirip bastırarak babanıza görülmemiş bir hediye verebilirsiniz. Posteri yazının altındaki linkten indirerek 33 cm x 48 cm ve büyüklüğünde olacak şekilde baskı almanız gerekiyor. Bu boyut için evdeki yazıcılardan daha büyük bir baskı aletine ihtiyacınız var, yani indirdiğiniz dosyayla en yakın baskıcıya giderek seçtiğiniz bir kağıda bastırabilirsiniz.

Posteri çerçeveleterek veya bir kartona yapıştırarak paketlemeye hazır hale getirebilirsiniz. Tabii bu hediyeyi çocuklarınızla beraber kocanıza hediye etmeniz de mümkün. Eğer ben posterden daha farklı bir hediye isterim diyorsanız, babalar günü için kendin yap hediye önerilerimize mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca çocuklarınızla yapabileceğiniz Babalar Günü hediyelerini de daha önce hazırladığım yazılarda görebilirsiniz.

Babalar Günü’nüz Kutlu Olsun!

posteri indirmek için tıkla!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz