Resmi olarak yaza giriş yaptığımıza göre dekorasyonda yaz trendleri yakından bakabiliriz. Bu yaz en sevdiğim dekorasyon trendlerinin başında pastel renkler geliyor. Ama bu renkler arasında öne çıkan kesinlikle pastel mavi tonları. Açık mavi ve mint rengine yaklaşan tonları özellikle oturma odaları aydınlatmaya başladı bile.

Dekorasyonda Açık Mavi Trendi

Yaz gelince denizden esinlenilen dekorasyon doğal olarak yükselişe geçiyor. Açık mavi tonları deniz etkili dekorasyon için de harika bir seçim. Açık mavi tonları özellikle koltuk ve berjerlerde bir başka güzel duruyor. Ama açık mavileri duvarlarda, halılarda, perdelerde ve yemek bölümünde de severek kullanacağınıza eminim.

Dekorasyonda Pastel MavilerEğer pastel mavi tonlarını eve taşımaya karar verdiyseniz, dekorasyonu tamamlayabileceğiniz renk yelpazeniz oldukça geniş. Eğer amacınız deniz esintili bir dekorasyona imza atmaksa hemen beyaz ve mavi tonlarından yardım almalısınız. Hasır aksesuarlar, doğal renkli raftan sandalyeler ve beyaz ahşap malzemeler dekorasyona hareket katacaktır.

Pastel Mavi TonlarıYazlık değil günlük bir mod yakalamak isterseniz beğeninize göre pastel veya neon renkleri tercih edebilirseniz. Pembe, turuncu, sarı ve mor tonları açık mavilerle en yakıştırdığım renklerin başında geliyor.

mavi-dekorasyon-13

Modern dekorasyona çok yakıştırdığım açık mavi tonları bakır ve altın renklerle daha şehirli bir havaya sokulabilir. Açık mavilerle dekorasyon örnekleri için önce galeriye, sonra alışverişe;)

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz