Yaz dekorasyonunu ananaslar bastı. Bu yaz damga vuran ananaslar her yerde karşımıza çıkmaya başlayınca paylaşmanın tam zamanı diye düşündüm. Hem formunu hem de tadını çok sevdiğim ananaslar yaz dekoruna tropik bir hava katmak için birebir. Ananaslar bu yaz her yerde karşımıza çıkıyor. Duvar kağıtları ananaslarla kaplı, seramik kavanozlar artık ananas şeklinde, masa örtülerinde ve servislerde ananaslar görürseniz sakın şaşırmayın!

Dekorasyonda Ananas Trendi

Eğer eğlenceli ananasları ev dekorasyonuna eklemek isterseniz ilk yapabileceğiniz şey marketten güzel bir ananas almak. Formunu uzun süre koruyan bir ananası yemek masanızda dekor olarak kullanabilir veya uzun çubuklara taktığınız ananasları aranjman yapmak için kullanabilirsiniz. İşi biraz daha ilerletmek ve konuklarınızı şaşırtmak isterseniz ananaslarınızı pembe, mavi, gold gibi şaşırtıcı renklere boyayabilirsiniz.

Ananasla dekorasyon

Ananasları oyarak saksı yapma fikri nasıl sizce? Hemen yapmak lazım bence;)

Ananas dekorları

Ananası severim diyenlerdenseniz ananaslı duvar kağıtlarını mutlaka göz önünde bulundurun derim. Evin bir duvarında ananaslar görmek çok eğlenceli olmaz mı?

Ananaslı ev dekorasyonu

Yine duvarınıza asacağınız bir ananas posteri içinizdeki ananas özlemini dindirebilir.

Ananas posteri Ananaslı yatak örtüleri, yastıklar, perdeler ve türlü türlü tekstil ürünleri arasından sevdiklerinizi ayırmaya başlamanız gerekiyor.

ananasla-dekorasyon-13

ananasla-dekorasyon-03 ananasla-dekorasyon-04 ananasla-dekorasyon-06 ananasla-dekorasyon-08 ananasla-dekorasyon-10 ananasla-dekorasyon-11 ananasla-dekorasyon-12 ananasla-dekorasyon-15

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz