İşte 2014 yazının vazgeçilmez trendlerinden biri: Slogan tişörtler. 2014 yaz trendleri arasında başı çekecek olan bu akım geçen yıldan beri aramıza sızsa da artık her gardroba girmeye kararlı. Özellikle bu seneki kesik üstlerde de bolca göreceğimiz slogan tişörtlerin hem enerjisi çok yüksek hem de söz konusu tişört olunca kombinlemesi kolay.

Slogan Tişörtler

Slogan tişörtlere eğlence katan asıl detaysa gündeme göre değişmesi. Yani gündemi meşgul eden akımlar ve sözler bu tişörtlere yansıyarak giyen kişinin elçisi haline geliyor. Hoşlandığınız birine mesaj mı iletmek istiyorsunuz veya gıcık olduğunuz birinin gözünün içine bakarken aklınızdan geçenleri tişörtünüzle iletmeyi mi tercih ediyorsunuz. Sorun yok artık siz konuşmasanız bile bağıran tişörtleriniz olacak. Günlük modunuza, katıldığınız etkinliğe veya gideceğiniz yere göre doğru tişörtü seçmek ise bu trendin asıl önemli tarafı. Tişörtleri takip edilenler arasına bile katılabilirsiniz. Slogan tişört kombinlerini seçerken sizin için ufak tefek ipuçları oluşturmayı ihmal etmedik.

konusan-tisort-trendi-15

Slogan tişörtler nasıl kombinlenir?

  • Slogan tişörtü blazer ceketle kombinlemeyeni dövüyorlar diye duyduk. Şaka bir yana slogan tişörtler blazer ceketlerle şahane görünüyor.
  • Kalem eteklerle slogan tişörtleri kombinleyerek spor-şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.
  • Payetli etekleri gündüze uyarlarken slogan tişörtler can kurtarıcı olabilir. Anında sporlaşan görünümle gece gündüzü karıştırabilirsiniz.
  • Basit ama etkili bir görünüm içinse yırtık kot pantolanları slogan tişörtünüzle bütünleyebilirsiniz.

Slogan tişörtler bu sezon her markada var ancak aradığınız sloganı hala bulamadıysanız önce kendin yap sayfamızdan ilham alıp işe girişin.

1 Yorum

  1. […] Giysilerimiz bizim  sessiz sözcüklerimizdir. .Bize de  Kişiliğimizle  ilgili birçok hikaye anlatırlar. Biz hiç bir şey demesek bile  onlar aslında  konuşurlar. Ama bazen kıyafetlerimizin sesini biraz daha yükseltmek isteriz. Günlük Modumuz  kıyafetlerimize yansısın, sessiz durmasın, biraz bağırsın isteriz.  kıyafetlerimizi konuşturan ,bağırtan bir trend olduğunu biliyor muydunuz. Evet yanlış duymadınız bu bahsettiğimiz stili yapabilmemiz için bir trend var. SLOGAN TRENDİ. […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz