İşte ev dekorasyonunda fark yaratacak bir dokunuş. Duvar kağıtlarını sadece duvarda kullanacaksınız diye bir şart olduğunu kim söylemiş? Artık mobilyaları yenilemek için de duvar kağıtları kullanılıyor. Bildiğiniz gibi duvar kağıtları arasında farklı tarzlara hitap eden pek çok model bulmak mümkün. Hal böyle olunca ev dekorasyonuna renk katmak için duvar kağıtlarından faydalanmak gibisi yok.

duvar-kagitlari-mobilyalarda-00

Duvar kağıtlarını düz yüzeylere sahip şifonyer, komodin ve gardroplara uygulamak oldukça kolay. Ayrıca açık rafların içini duvar kağıtlarıyla kaplayarak çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Duvar kağıdıyla mobilyalarınızı kaplayacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli şey renk ve desen seçimi. Ev dekorasyonunuza uyacak renkleri ve deseni seçtikten sonra kaplamak istediğiniz yüzeyin büyüklüğüne göre duvar kağıdı alışverişinizi yapabilirsiniz. Duvar kağıdını nasıl yapıştıracağınızla ilgili internette pek çok yazı bulabilirsiniz. Eğer denersek biz de ekleriz belki bir gün:))

Mobilyaları Duvar Kağıdıyla Yenileme

Duvar kağıtlarıyla yenilenen mobilyalara bayıldık. Kendin yap projeleriniz arasına girebilecek bu fikir basit olmasına rağmen çok yenilikçi. Özellikle IKEA mobilyaları her evde görmeye başladığımızı düşününce IKEA’ları yenilemek için de harika bir fikir gibi görünüyor gözümüze. Neyse biz eviniz için ilham verici örneklere geçelim hemen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz