New York Moda Haftası boyunca defilelerde 2016 Sonbahar şovları devam ederken, dışarıda da 2016’nın moda kombinleri mercek altındaydı. Her zaman olduğu gibi benim ilgimi daha çok sokak kombinleri çektiğinden şovlar yerine katılımcılara yer vermeye devam ediyor.

New-York-moda-haftasi-2016-kombinleri-23

Öne çıkan New York Moda Haftası sokak kombinlerini sizin için seçtim. Seçimlerimi yaparken öne çıkan 2016 Sonbahar trendlerine de göz atmayı ihmal ettim. Ve işte sonuçlar:

New-York-moda-haftasi-2016-kombinleri-13

  • Ne kadar karşı olsam da 2016 Sonbahar/Kış modasına kürkler damga vuracak. Sahtesini tercih ettiğiniz sürece bence sakınca yok. Özellikle çok renkli kükler her yeri sarıyor. İddialı görünmeyi sevenlerin bu trende bayılacağına eminim.
  • Eğlenceli el çantaları sokak kombinlerine renk katıyor. Küçük ama çok şey anlatan iddialı el çantaları, 2016 yılının önemli trendleri arasında.
  • Bol paça pantolonlar 2016 kombinlerinin olmazsa olmazı. Bileğin üstünde biten veya yerleri süpüren alternatifleri olsa da paçalar ne kadar bolsa, sizin kombininiz o kadar cool demektir.
  • Daha önce kat kat giyinme yani “layering” trendinden söz etmiştik. Sonbahar/Kış mevsiminde trend olsa da olmasa mecbur kaldığımız kat kat giyinme tarzı 2016 yılında bir sanata dönüşüyor. Çok katlı giyinip muhteşem kombinleyebilirseniz, sokak tarzınız tamamdır.
  • Metalik etekler 2016 Sonbahar kombinlerinin en çarpıcı ve hareketlileri trendlerinden. Uzun ve pileli metalik eteklerde sadece gold ve gümüş değil, hemen hemen her rengi görebiliyoruz. Aman kombinlerken dikkat edin. Spor ayakkabı veya naturel tonlarda ayakkabılarla kombinlerseniz, doğru bir denge tutturabilirsiniz.
  • New-York-moda-haftasi-2016-kombinleri-07

2016 New York Moda Haftası sokak görünümlerini incelemek için galeride kaybolmaya hazır olun;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz