Bazen şık görünmek için gereğinden fazla çaba sarfediyoruz. Bu çabalarımızın sonucuysa genellikle hüsranla sonlanıyor. Çünkü şık görünmek için ne kadar çok çabalarsak, o kadar çok kendi tarzımızdan uzaklaşıyoruz. Sonuç olarak ortaya birbirinin aynısı gibi görünen ve kesinlikle şık olmayan bir sürü kadın çıkmış oluyor.

tshirt-kombinleri-001

Bence şık ve tarz görünmenin tek yolu var; o da çabasız görünüm. Cool bir görünüm altında kendi tarzınızla şık olabileceğinizin en güzel kanıtıysa tişörtler. Bazen sade bir tişört kombininizi tamamlamanız gereken yegane şeydir. Eğer gece kombinlerinizde ve şık görünmeniz gereken davetlerde eliniz hiç tişörtlere gitmiyorsa, tekrar düşünmenizi öneririm. Bugün tezimi kanıtlamak için birbirinden şık tişört kombinleri derlemeye karar verdim. En sevdiğiniz tişörtünüzü alışılmışın dışında kombinleyerek nasıl şık görünebileceğinizi kanıtlamak istedim sanırım.

tshirt-kombinleri-08Modada ve kombinlerde artık genel geçer kurallar, ve klişeler geçerli değil. Ne kadar özgünseniz, o kadar fark edilirsiniz. Şık görünmek için hiç giymeyeceğiniz bir elbisenin içine girip, saçınızı kendinizi tanıyamayacağınız şekilde yaptırmak yerine kendi tarzınızı şıklaştırmanın yollarını bulun. Şık bir ayakkabı, göz alıcı bir çanta en sevdiğiniz tişörtle nasıl görünürdü acaba?

tshirt-kombinleri-16

Sokak kombinlerinden ilham almayı seviyorsanız, tişörtlerin şık kombinleri nasıl ele geçirdiğinden zaten haberdarsınızdır. Payetli etekleri, transparan ceketleri, kalem etekleri tiöşrtlerle kombinlediğinizde hem cool hem de şık görünebiliyorsunuz. Şık bir tişört kombini yaptığınızda abartılı aksesuarlar bile göze batmayacağından bol taşlı aksesuarları da rahatça kombine ekleyebilirsiniz. Son dönem favorileri taşlı küpe ve kolyeler. Baskılı tişörtleri de kombine dahil edecekseniz gideceğiniz ortamda çevrenizdekilere istediğiniz mesajı ulaştırmanız mümkün. Henüz bu trende uyum sağlayamadıysanız, gardrobunuzdan en sevdiğiniz tişörtü çıkartıp kombin denemeleri yapmaya başlayın. Sonuç beklediğinizden iyi olmazsa, buralardayım beklerim;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz