Bir süredir Bingo markasının sosyal medya hesapları için kendin yap fikirler hazırlıyorum. Bunlardan pek çoğunu sizinle paylaşmamıştım ama yılbaşı için doğal malzemelerle hazırladığım bu masa aranjmanını paylaşmak istedim.

Yılbaşı aranjmanlarını hazırlarken herkesin elinin altında bulunabilecek malzemeler kullanmak istedim. Bu yüzden önce evden kullanabileceğim ahşap bir servis tabağı, cam mumlukları, ve daha önce kavanozları süslediğim geyikleri bulup çıkarttım. İkinci aşama çok daha keyifliydi aslında. Tüm yılbaşı dekorasyonunda kullanmak için İzmir Kent Ormanı’na ve Balçova Terapi Ormanı’na giderek budanmış dallar ve kozalaklar topladım. Ormanı eve getirdim desem yeridir.

Bunları bir araya getirmeden önce kozalaklara karlı ağaç efekti vermek için beyaz akrilik boyayla uçlarını boyadım. Cam mumlukları ise kırmızı kurdelelerle süsledim. Herkesin yapabileceği kadar basit olan bu aranjman, eve yılbaşı ruhu katmak için bence gayet yeterli. Ayrıca mum yerine dekoratif ışıklarla da aranjmanı tamamlayabilirsiniz. Ben yılbaşı dekorasyonu için fikirlerimi tamamlarken siz de bu basit aranjmanı evinizde denersiniz umarım.

yilbasi-aranjmani

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz