Bugün kendin yap proje örneklerimiz için seçtiğimiz malzeme halat. Hem doğal, hem ucuz hem de kolay bulunabilen halatlarla birbirinden basit kendin yap projeler üretebilirsiniz. Eğer kendin yap projelere meraklıysanız halatın en çok şişeleri, vazoları, saksıları ve mumlukları kaplamak için işe yaradığını bilirsiniz. Farklı boyutlardaki halatları bu objelere dolayarak yapıştırdığınızda hazır bir eşya görüntüsüne kavuşturabiliyorsunuz. Doğal bir malzeme olduğundan basit bir dokunuşla ev dekorasyonuna hava katabilecek halatlarla daha yapabileceğiniz çok şey var.

Halatla Kendin Yap Projeler

Halatı daire şeklinde yapıştırarak sardığınızda yepyeni bardak altlıklarınız veya yepyeni bir nihaleniz olabilir. İsterseniz su bazlı bir boyayla halatı boyayabilir veya üzerine yazı yazabilirsiniz. Tahta rafları halatla bağlayarak hem çok havalı hem de çok pratik bir raf sistemi kurgulayabilirsiniz. Halatla harikalar yaratmak peşinde olanlara halattan yapılma halıları ve aydınlatmaları örnek verebiliriz. Daha uzun zamanınızı alsa da sonuçta ortaya yepyeni bir eşya çıkartacağınızı düşünerek kendinizi motive edebilirsiniz.

Halatla Halı yapımı

Halatları saksılık ve ayna gibi eşyalara askılık olarak değerlendirdiğinizde çok güzel sonuçlar alacağınıza eminiz. Eğer ev dekorasyonunda doğal malzemeler ve renkler tercih ettiyseniz halatın çok işinize yarayabileceğine eminim. Eğer yazlığınız varsa bizce halatlar olmazsa olmazlarınız arasında yer almalı.  Yazlıklar için kendin yap projeler yazımıza göz gezdirirseniz halatla yapılabilecek çok daha fazla proje bulabilirsiniz. Şimdi halatla kendin yap projelerimize göz gezdirebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz