Hayata renk katmaktan hoşlanıyorsanız bu banyolara bayılacaksınız. Çok renkli fayanslarla dekore edilmiş bu banyoların hepsi neşeli mi neşeli. Banyonuzun olabildiğince hareketli ve canlı görünmesini isterseniz imdadınıza yetişecek renkli ve desenli fayanslardan kolajlar yaratmak şimdilerde çok moda. Bunu yaparken farklı desenlerdeki fayansları karışık kullanmaktan, renk geçişleri yapmaya kadar pek çok farklı dekorasyon örneği bulabilirsiniz.

Renkli Fayanslarla Banyo Dekorasyonu

Banyoların genelde daha sakin ve rahatlatıcı yerler olduğunu düşünüyorsanız bu örneklerden uzak kalmanız gerekiyor, çünkü burada göreceğiniz banyo dekorasyon örneklerinin tamamı çok çılgın ve çok renkli. Çok renkli bir banyo dekorasyonu uygulayacaksanız en kolayı fayanslarınızı olabildiğince renkli seçmek. Eğer fayanslarınızı renklendirdiyseniz diğer banyo aksesuarlarını düz beyaz bıraksanız bile, yakaladığınız etki azalmayacaktır.

renkli-fayansla-banyo-dekorasyonu-17Özellikle artık bolca desen seçeneği bulunan fayanslarınızı seçerken aynı desenin farklı renklerini veya aynı konseptin farklı öğelerini kullanabilirsiniz. Örneğin deniz temalı fayans desenlerinizde balık, deniz yıldızı, dalga gibi farklı desenli fayanslar seçerek karışık görünümü daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Sevdiğiniz birden fazla renk varsa hepsini bir arada kullanmanıza kim karışabilir ki? Mozaik görünümündeki fayanslar hem çok renkli hem de daha risksiz bir seçim olabilir. Banyonuzu dekore ederken renklerden kaçınmak yerine olabildiğince karıştırmayı denemelisiniz. Ortaya çıkacak sonuçların çok renkli ve farklı olacağını garanti edebiliriz 😉

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz