Ev dekorasyonuna renk katmak isteyenlerin imdadına yepyeni bir akım yetişiyor. Şimdi sulu boya efekti verilmiş detaylar çok moda. Bazen duvarlarda, bazen halılarda ve tekstil ürünlerinde karşımıza çıkan sulu boya görünümü romantik ve yumuşak görünümüyle huzur verici bir detay.

Sulu Boya Ev Dekorasyonu

Okulda sulu boyanın değerini bilememişiz resmen. Resimlerde çizdiğimiz çizgilerin dışına taşmasın diye harcadığımz emeklere rağmen kafasına göre takılan sulu boyalar, şimdi evimizin baş köşesine yerleşiyor. Sulu boya görünümlerini en çok gördüğümüz yer duvarlar ve doğal olarak duvar kağıtları. Ancak sulu boyanın dağınık görüntüsünü düşünürsek duvarlara kendiniz bile girişebilirsiniz bence. Ne de olsa ne kadar dağınık o kadar güzel. Sulu boyanın dalgalı görünümü yine son dönem trendlerinden degradelere de çok benzediğinden bir taşla iki kuş vurma şansınız var.

Ev Dekorasyonunda Sulu Boya

Sulu boya trendi aslında sadece ev dekorasyonuna değil düğünlere de sıçramış durumda. Sulu boya konseptli düğünlerde romantik görünümü destekleyen pastel renkler tercih edildiğinde şahane sonuçlar ortaya çıkartabiliyor ama o konuya başka bir zaman girelim;) Evinizde sulu boya görünümlerine yer açmak için işe duvarlardan başlamak yerine küçük ev aksesuarlarından başlayabilirsiniz. Sulu boya ile çalışmak oldukça kolay olacağından kendinizi özgür bırakın yeter. Kendin yap projelerde kendinizi ne kadar özgür bırakırsanız sonucun o kadar size özgü olacağını sakın unutmayın. Ortaya çıkan sonuçlardan memnun kalırsanız işi büyütüp duvarlara geçebilirsiniz. Sulu boyayla renklenen ev örnekleri her zaman olduğu gibi galeride. Hepinize renkli günler.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz