Yaklaşan Sevgililer Günü sebebiyle artan endişeleri giderelim istedik. En çok sevdiğiniz insanlara hediye almak hep zordur. Çünkü hediye arayışına girdiğinizde ya hediye alacağınız kişiyi ya da kendinizi yansıtan bir seçenek bulamazsınız. En güzel hediyeyi seçmek isterken bir bakarsınız elleriniz bomboş kalmış. Kişisel tecrübelerime dayanarak en güzel hediyenin kendi yapacağınız hediye olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Çünkü hediyeyi kendiniz yapmaya karar verdiyseniz size tek engel olacak şey hayallerinizdir. Hayal ettiğiniz eşsiz bir hediyeyi en çok hak eden kişilerin başında erkek arkadaşınız gelir. Eğer hediyeyi kendiniz yapmaya karar verdiyseniz en iyi sonucu almak için önerilerime kulak verin;)

Erkek Arkadaşa Kendin Yap Hediyeler

  • Öncelikle erkek arkadaşınızın ilgi alanlarını ve neleri sevdiğini düşünün. Hedefi 12’den vurup unutulmaz olmak aslında zor değildir. Kendinize biraz zaman verin. Son zamanlarda yoğunlaştığı hobilerini ve vazgeçilmezlerini düşünün.
  • İlgi alanı konusunda bir sonuca ulaşınca hemen araştırmalara başlayın. Öncelikle bizim kendin yap hediye önerilerimizden başlayarak farklı fikirleri keşfedin ve yapabileceklerinize yoğunlaşın.
  • Hediyenizi yaparken marangoz, boyacı gibi insanlardan yardım alabileceğinizi ve kendi tasarımınızı bile yaptırma şansınız olduğunu unutmayın.
  • Mükemmel olanı değil, samimi olanı kovalayın. Hediyenin değerini belirleyen şey ne kadar para harcadığınız değil doğru seçim yapmanızdır. Gösterişe gerek yok, bu sizin erkek arkadaşınız.

Sevgiliye Kendin Yap Hediyeler

  • Kendi yeteneklerinizi gözden geçirin. Örgü örmek, dikiş dikmek, resim yapmak vb yeteneklerinizi konuşturun. Sizin ellerinizde şekillenen bir tasarım yaratın.
  • Detaylar önemlidir. Hediyeniz kadar hazırladığınız pakette sizi yansıtsın. Erkek arkadaşınızın yırtmaya kıyamayacağı el yapımı hediye paketi yapın.

  • Özel günleri mutlaka hediye alınması gereken günler gibi görmektense hayatın tadını çıkartmak için birer bahane haline dönüştürün. Laf olsun diye hediyeye para harcamayın, her anın keyfini çıkartmaya bakın.

Güzin Abla tadındaki önerilerimizin sonuna geldiğimize göre hemen galeriden ilham alarak harekete geçmenin zamanıdır. Sevgililer Günü’nü kusursuz geçirmek isteyenler ise sofra dekorasyonundan kokteyl tariflerine kadar onlarca öneri sunduğumuz Sevgililer Günü sayfamızı ziyaret etmeliler.

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz