Işıl ışıl bir düğün hayal edenler bu sene hayallerine kavuşacaklar. Altın renginin ışıltısı bu sene düğünleri sarıyor. Zaten düğünlere çok yakışan altın ışıltılar bu sene kır düğünlerinde bile karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca altın rengi düğünler için ilham verici fikirleri bir araya getirmeye karar verdik. Altın rengi düğün fikirlerini topladığımız renk paletimizi umarız beğenirsiniz. Şimdi gelelim senenin düğün trendlerini yakalamak için altın rengini nasıl kullanabiliriz sorusunun cevabına.

Pembe - Altın Düğün Paleti

  • Altın rengi özellikle pembe ve şeftali tonlarıyla çok yakışıyor. Renk paletimizde sizin için altın rengi ve uçuk pembenin uyumunu göstermeye çalıştık. Pembenin hemen her kadının vazgeçilmezi olduğunu düşünürsek düğün dekorasyonunuzda bu iki rengin uyumuna yer vermek isteyebilirsiniz.
  • Altın ışıltısı salaş mekanlara farklı bir şıklık katıyor. Kır düğünlerinde yeşillikler arasında ışıldayan altın rengi balonlar, altın rengi numaralıklar ve gold aksesuarlar büyülü bir düğün ortamı yaratmanıza katkı sağlayacaktır.
  • Masa düzeninde altın rengi örtüler kullanmanın yanı servis elemanlarını da altın rengi seçebilirsiniz. İçerisine pembe çiçeklerin konduğu altın renkli vazolar ise bu konseptin olmazsa olmazı.
  • Bu düğünün baş kahramanı olan gelinin altın rengine kendi aksesuarlarında yer vermesi şart. Altın rengi bir saç aksesuarı çok hoş görünecektir. Farklılık peşinde koşanlar gelin ayakkabısının topuklarına altın ışıltılar saçmaya başlasın.
  • Konuklarınızın ve nedimelerinizin altın renkli elbiseler giyerek ışıldamalarını rica edebilirsiniz. Hep söylediğimiz gibi konseptinizi tamamen yaşamak için bir kıyafet zorunluluğu getirmeniz gerekiyor. Ne de olsa bugün sizin gününüz;)
  • Gelelim düğün pastasına. İçerisinde altın rengi ışıltıların olduğu bir düğün pastasını kim istemez ki? Unutmayın, detaylar önemlidir.

Düğün hazırlıklarınızda ilham verici fikirler için evlilik sayfamızı mutlaka takip etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz