Kendin yap düğünler için ekonomik ve yaratıcı öneriler vermeye masa numaralıklarıyla devam edelim dedik. Güzel bir düğünün en az önemsenen detaylarından olan masa numaralıkları düğünün yıldız parçalarından birine kolayca dönüşebilir. Düğünde her ayrıntının özenle planlanması esas olmalıdır düşüncesiyle düşük bütçelerle kolayca yapılabilecek masa numaralıklarını derledik.

Kendin Yap Masa Numaralıkları

Adet olarak çok fazla olmadığı için yorulmadan yapabileceğiniz masa numaralıklarıyla misafirlerinizi mutlaka şaşırtmalısınız. Biz daha önce organize ettiğimiz sahil düğünü için kağıt kayıklardan masa numaralıkları tasarlayarak yapım detaylarını da paylaşmıştık. Herkesin yapabileceği kadar basit olmasına rağmen güzel övgüler alan masa numaralıklarımız deniz temalı etkinlikler için değerlendirilebilir. Hatta evde veya yazlığınızda vereceğiniz özel bir davette isim kartı olarak bile kullanılabilir diye düşünüyorum.

Son dönem düğün trendlerine bakarak listelediğimiz masa numaralıkları arasından öne çıkanlar şöyle:

  • Davetiyenize uyumlu basılmış masa numaralıklarını çerçevelere koyarak masaya yerleştirebilirsiniz.
  • Masa numarası yerine düğün konseptinizle uyumlu isimler seçebilirsiniz. Örneğin sizin için özel anlamı olan yer isimleri masa numaralıklarına alternatif olabilir.
  • Son dönemde çok trend olan kara tahtalar düğün numaralıklarınız olabilir. Şişeleri, ağaç parçalarını ve tabelaları kara tahta boyasıyla boyadıktan sonra tebeşirle üzerlerine masa numaralarınızı kolayca yazabilirsiniz. Kara tahta nasıl yapılır diye merak edenler hemen anlatımlı yazıma atlasınlar.
  • Çiçekliklerin üzerine takacağınız etiketler veya çiçekliklerin içerisine yerleştireceğiniz numaralıklar hemen hemen her düğün temasında kolayca kullanılabilir.
  • Bu senenin en trend masa numaralıklarına imza atmak isteyenler hemen karton veya ahşaptan kesilmiş harfleri yosunla kaplamaya başlasınlar. Yosundan yapılmış masa numaralıkları kır düğünleri için şahane bir seçim olacaktır.

En beğendiğimiz kendin yap masa numaralıkları tam aşağıda;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz