Doğaya dönüş devam ediyor. Daha önce adını çevreye duyarlı ürünleriyle duyduğum Bien Seramik, doğadan ilham alan yeni ürünlerini tanıttığı iddialı bir reklam filmiyle karşıma çıktı. “Benim Bien’im” kampanyasının çekimlerini Güney Afrika’da gerçekleştiren markanın reklam filminde Güney Afrikalı güzel Candice Boucher yer alıyor. Candice Boucher’ın rol arkadaşı ise bir Bengal kaplanı oldu.

Kampanya dahilinde tanıtılan koleksiyonda her zevke uygun bir ürün bulmak mümkün. Doğadan ilham alan tasarımlar farklı zevkler ve farklı ihtiyaçlar düşünülerek kullanıcının beğenisine sunuluyor. Reklam filminde ve Bien Seramik web sitesinde inceleyebileceğiniz ürünler hepimizin hasret kaldığı doğallığı yeniden evlerimize getiriyor. Doğal dokulara ve naturel renklere ağırlık verilen Benim Bien’im Koleksiyonu’nda hem modern hem de klasik zevklere uygun modeller bulmak mümkün. Ayrıca sezonun dekorasyon trendlerine baktığımızda doğal dokuların uzun bir süre evimizi terk etmeyeceğini görüyoruz.

Benim Bien’im kampanyası için hazırlanan reklam filminin kamera arkası görüntüleri reklam filmi kadar ilginç. Sete gelen Bengal kaplanını rahat hissettirmek için kafeslere girerek sessizce çekim yapan ekiple beraber olmak çok heyecan verici olabilirdi. Reklam filminde gizli başka bir sürpriz daha var. Belki ilk izleyişte dikkatinizi çekmemiş olabilir ancak reklam filmi için hazırlanan şarkıyı seslendiren şarkıcıyı tanıdınız mı? Aylin Aslım tarafından seslendiren reklam şarkısı da bence kampanya filmi kadar başarılı olmuş.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz