İşte bu yazın en sevdiğimiz trendlerinden biri: kimonolar. 2014 yaz trendleri listemizin en üst sıralarına yerleştirebileceğimiz bu trend o kadar güçlü geliyor ki sanırım kimonolar, herkesin üstünde görsek de giymeden edemeyeceğimiz parçalar arasına girecek. Aslında geçen yazdan başlayan kimono modası bu yaza güçlenerek sıçradı. Sebebini anlamak ise çok zor değil. Öncelikle kimonolar çok şık. Kolayca hem gece hem de gündüze uyarlanabiliyor, hele ki yaz gecelerinde şahane görünüyorlar. 2014 yaz modasının ne kadar püsküllü olduğunu düşünürsek uçları püsküllerle dolu kimonoların neden baştacı olduğunu anlamak daha da kolaylaşıyor. Kısacası uçuş uçuş ve pek çok parçayla kolay kombinlenebilen bir kimono hepimizin rüyalarına girecek ve biz kendimizi kimono seçerken bulacağız.

kimono-kombinleri-06

Kimono modasının ne kadar güçlü geldiğini görünce hemen kimonoları nasıl kombinleriz diye araştırmalara başladık. En sevdiğimiz kimono kombinleri ise kesinlikle bohem tarzda olanlar. Kimono zaten duruşuyla çok bohem bir parça, böylece kolayca size salaş ve romantik bir hava katabiliyor.

Kimono Kombinleri

Kimonoları nasıl kombinleriz?

  • Yazın en moda kimono kombini için kot şortları ve atletleri hazırlayın. Kesilmiş ve eskimiş kot şortunuzun üstüne beyaz bir atlet ve kimononuzu geçirin. Bolca takıp takıştırdıktan sonra kombininiz tamamlanmış olacak.
  • Bu sene püsküllü çantalar çok moda. Püsküllü çantalarla kombinleyeceğiniz kimonodan daha bohem bir kombin düşünemiyorum.
  • Fötr şapkalar kimono kombinlere çok yakışıyor ve bohem tarzınızı güçlendiriyor. Mutlaka şapkayla kombin yapmayı deneyin.
  • Kimononun en güzel tarafı pratik olması. Mesela bir yaz gecesinde dışarı çıkacaksanız düz siyah mini bir elbisenin üstüne geçireceğiniz bir kimono hem size hem de yaz gecelerine renk katacaktır.
  • Yazlık botlar ve gladyatör sandaletlerle şahane bir kimono kombini yaratabilirsiniz.

Bizden şimdilik bu kadar kombin önerileri için resimlere dalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz