En sevdiğim nostaljik detaylardan olan ayaklı küvetler banyo dekorasyonuna geri döndü. Zarif görüntüsüyle görür görmez zamanda geri gitmemi sağlayan ayaklı küvetler artık farklı modelleri ve renkleriyle karşımıza çıkıyor. Benim tercihimse kesinlikle eskitilmiş veya kullanılmış olanlar. Eğer böyle eski tip bir ayaklı küvetiniz varsa banyo dekorasyonunda da nostaljik detaylardan yararlanmalısınız. Örneğin eski tip armatürler, banyo perdeleri, galvaniz aksesuarlar…

ayakli-kuvet-14

Ayaklı küvetlerin kullanımında banyo dışında mekanlarda tercih edilebiliyor. Bunun için tesisat ayarlamalarını yapmak ve küvetiniz için uygun bir köşe yaratmalısınız. Ancak pencere önünde duran bir küvet bana çok rahatlatıcı göründü. Özellikle güneş alan aydınlık bir ortamda bu küvetin içinde saatler geçirmek mümkün. Ayaklı küvet kendin yap pek çok proje için kullanılan bir malzeme. Yani gün gelir ayaklı küvetten vazgeçerseniz kendisini çiçeklik, eşya saklama alanı veya bahçe dekoru olarak kullanabilirsiniz. Eski küvetlerin içine buz doldurup içecekleri içine doldurmak bir bahçe partisi için harika bir fikir değil mi?

Neyse siz önce alacağınız ayaklı küvete ve onu banyoya nasıl yerleştireceğinize karar verin. Bunun için ilham verici örnekleri galeriye topladım, bakalım beğenecek misiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz