Bugüne kadar stiliyle pek gündemimize giremeyen Nicole Kidman, son Cannes performansıyla ilham perilerimiz arasına girmeyi başardı. 2013 Cannes Film Festivali‘nde hem jüri üyeliği yapan hem de rol aldığı filmlerin gala gecelerine katılan Kidman, en çok gördüğümüz yıldız oldu. Bu kadar çok kırmızı halıya gelen bir yıldızın hazırlık aşamasını düşünmek bile yorulmamam sebep oluyor. Genel olarak Kidman’ın Cannes seçimleri çok yerindeydi. Özellikle saçlarda en yenilikçi modelleri deneyen yıldızlar arasındaydı.

Nicole-Kidman-stili-01

Nicole Kidman stiline baktığımızda incecik uzun vücudunun avantajını açıkça görebiliyoruz. Yıllardır fiziği hiç değişmeyen bu incecik kadın, dar kalem eteklerin hakkını verenlerden. Bu yüzden Kidman’ın seçimleri genelde vücudunu saran formların ön plana çıktığı elbiselerden yana.

Kidman’ın stilini belirleyen diğer bir unsur neredeyse süt beyazı teni ve soğan kabuğu kızılı saçları. Kısacası Kidman tam bir kızıl. Saçlarında zaman zaman sarı rengi tercih etse de koyu renkleri çok iyi taşıyabiliyor. Özellikle siyah, kırmızı ve beyaz en çok tercih ettiği renkler. Işıltılı elbiseleri de çok iyi taşıyabiliyor. Kidman’ın stili ne olursa olsun çok zarif. Belki kalıpların çok dışına çıkmıyor ama her seçiminde zarafeti ilk sıraya koyuyor. Zaten genel tavır ve konuşma biçimi de bu imajı tamamlıyor. Kidman’a çok yakışan sivri burunlu, ince bantlı ayakkabılar aslında incecik bir vücudu olan tüm kadınların tercihleri arasında olmalı.

Nicole-Kidman-stili-04

Nicole Kidman’ın günlük stilinde yine klasiklerden vazgeçmediğini görüyoruz. Yine kalem etekler, klasik kesim pantolonlar, gömlekler ve ince ayakkabılar tercih ediyor. Kısacası kendine yakışan stili bulup, uçlarda çok gezinmeyen Kidman doğru seçimlerin kadını olarak bize ilham veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz