İlham perilerimizde bu hafta hem tarzını hem de güzelliğini konuşturan bir isim var: Diane Kruger. Karizmatik duruşuyla bir elbiseyi nasıl taşıyacağını çok iyi bilen Kruger, güzelliğiyle de sürece katkı sağlıyor. Beyaz teni, sarı saçları ve yeşil gözlerine ne yakışacağını iyi bilen ilham perimiz hem günlük seçimleri hem de gece elbiseleriyle bizden takdir toplamayı başarıyor.

Günlük Stili

Günlük seçimlerinde oldukça sade ama şık kıyafetler tercih ediyor. Modayı yakından takip ettiği her halinden belli olan Kruger, moda parçaları stiline yedirmeyi çok iyi biliyor. Fötr şapkalar zaman zaman kullandığı aksesuarlardan. Diane Kruger’ın en favori parçaları arasında mini etekler de var. Botlarla ve ceketlerle kombinlediği mini etekler O’na çok yakışıyor. Kendisine yakışan diğer şeyler pembe rengi, ışıltılar, göbeği açıkta bırakan kısa bluzlar ve şapkalar.

diane-kruger-07

Gece Stili

Kruger’ın gece stiline baktığımızda çok iddialı seçimler yerine çok doğru seçimler görüyoruz. Zarif imajını destekleyen modellere öncelik veren Kruger, parlak renklerin yanı sıra uçuk pembe ve beyaz tonlarını da şahane taşıyor. O’nu zaman zaman uzun elbiselerle zaman zaman minilerle gördük ve her ikisi de çok hoşumuza gitti. En beğendiğim görünümlerden biri romantik, uçuk pembe Elie Saab elbisesiydi. Bu seçim O’nu tam bir masal prensesine dönüştürmüştü.

diane-kruger-03

Diğer favori görünümlerinden birini Cannes Film Festivali sırasında taşıdığı muhteşem Christian Dior elbisesine borçlu. En iddialı seçimlerinden birini bu elbiseyle yapan Kruger, pek çok kişiyi büyülemeyi başarmıştı.

diane-kruger-16

Vee Diane Kruger’ın güzelliğini ve kişiliğini tam anlamıyla yansıtan muhteşem Chanel elbisesi.

diane-kruger-28

Diane Kruger’ın hep şık görünümünün ipuçları arasında güzelliğini kapatmayan sade makyaj seçimleri ve vazgeçemediği romantik dalgalı saçları da var. Daha fazla uzatmadan ilham perimiz Diane Kruger’ın en beğendiğimiz görünümleriyle sizi baş başa bırakalım.

diane-kruger-29

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz