Zikzak deseni seviyorsanız bu yazıyı seveceksiniz. En güzel grafik desenlerden olan zig zaglar yeni sezonda evlerimizi işgal etmeye geliyorlar. Hem modern hem de nostaljik yorumlanabilen bu güzel desen evin farklı köşelerinde kullanıldığı zaman hem dekorasyona hem de size güzel bir enerji katıyor.

zigzag-evler-00

Aslında zikzak denince aklımıza hemen Missoni geliyor. Markanın koleksiyonlarında kült haline gelen bu deseni ev dekorasyon serisiyle perdelere, halılara ve yatak takımlarına taşıyan marka evlere giren zig zagların baş sorumlularından. Zikzak desenlerin kullanımı ise saymakla bitmiyor. Perdeler, kilimler, yatak takımları, kırlentler, duvar kağıtları, yer döşemeleri ve ev aksesuarları… Kısacası siz ne kadar zikzak seviyorsanız evinizde o kadar çok zikzak kullanabilirsiniz.

Missoni Home
Missoni Home

Özellikle duvar kağıtlarıyla evde hareketli ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Zikzak desenleri karıştırmak ise 70’lerden gelen bir gelenek. Farklı form ve renklerdeki zikzakları karıştırarak şahane bir etki yaratabilirsiniz. Tabii karmaşa size göre değilse fazla zikzak baş ağrısına da yol açabilir. Modern görünümüyle evimizde mutlaka yer açmayı planladığımız zikzak deseniyle süslenmiş evler galerimizde sizi bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz