Takıları özellikle yüzükleri çok severim ama yenilikçi takı ve aksesuarlara bayılıyorum. Geçen sene dört bir yanı saran ear cuff trendi etkisini yitirmeden hand cuff etkisi altına girmeye başladık.Peki nedir handcuff? El ayasının içine oturarak el üzerinde kalan bir nevi bilezik. En önemli özelliğiyse çok farklı ve şahane görünmesi 😉

hand-cuff-trendi-00

Türkçe’de el bileziği gibi bir isimle tanınan bu güzel aksesuar, Jennifer Lawrance gibi ünlü isimlerin kırmızı halıda kullanmasıyla beraber tüm dikkatleri üzerine çekti. Pek çok ünlü markanın yeni koleksiyonlarında yer verdiği hand cuff aksesuarlar 2014 yazının en karizmatik trendleri arasında yerini alacak. Bizim önerimiz bu aksesuarı herkes satın almadan edinmeniz ve meraklı -biraz da kıskanç- bakışları üzerinize çekmeniz.

hand-cuff-trendi-05Şu an çok az yerde bulabileceğiniz bu aksesuarı Net-A-Porter‘da bulabilirsiniz. Baktınız bulamıyorsunuz hemen eski bilezik ve bilekliklerden kendi DIY projelerinizi üretebilirsiniz. Sokak modasının baştacı olacağına emin olduğumuz bu aksesuarı kim, nasıl kullanmış diye göz atmak isterseniz galeride kısa bir tur atmanız yeterli olacak. Hem gündüz hem de gece çok şık ve farklı bir etki yaratan bu güzellikten hemen edinin ki sonradan en son siz kullanmaya başlamayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz