Trendlerin durmak bilmeyen hızını yakalamaya çalışırken aklım hep doğal malzemelerle tasarlanmış parçalarda kalıyor. Bugün sizi yeni ama yükselen bir trend olan örgü duvar süsleriyle tanıştırmaya karar verdim. Biz genelde duvarlara halılar ve kilimler asılmasına alışkınız ancak şimdi sanki örgüye başlamışsınız da sonradan vazgeçip duvara asmaya karar vermişsiniz izlenimi veren yepyeni aksesuarlar gözümüze çarpıyor. Ev dekorasyonunda yenilik peşinde koşanların buna bayılacağına eminim.

Yün Örgü Duvar Süsleri

Örgü duvar aksesuarlarında önceliği yün örgüleri alsa da makromeler ve kilim örgüleri de evlerin duvarlarını süsleyenlerden. Şu an için bu aksesuarları nereden satın alabileceğiniz konusunda bir bilgim yok ancak kolayca yapılabilecek oldukları konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum. Evinizin atmosferine uyacak birkaç yün satın alıp yeni bir örgü denemeye ne dersiniz? Eğer benim gibi örgü konusunda yeteneksizseniz yünleri tek düğümle küçük bir oklavaya bağlayarak kendi duvar aksesuarınızı yapabilirsiniz. Duvar aksesuarınızı basit bir makrome örgü şeklinde de yapabilirsiniz.

Örgü Duvar Askıları

Bu yeni trendin hakkını vermek için yün gibi doğal malzemeler kullanmak ve arada dokuması bozulmuş bir görünüm yaratmak şart. Yani örgünüzü yaparken biraz ipleri sarkıtmayı ve hayal gücünüzü açığa çıkartmayı ihmal etmeyin. Örgü duvar aksesuarları çok yeni ve şehirli bir dekroasyon trendi olsa da gözümüzü alamadığımız sukulentler gibi hızla yayılacak gibi görünüyor. Evinizin duvarlarında farklı ve çok yenilikçi bir aksesuar görmek isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerekecek. Farklı örgülerden, farklı renklerde ve farklı tarzlarda tasarlanmış örgü duvar süsleri için biraz resimlerden ilham alıp hemen kendi şaheserinizi yaratın;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz