En tarzı bulma yolculuğumuzda şimdiki durağımız dekorasyon. Dekorasyon trendlerine baktığımızda son aylarda giderek daha fazla gözümüze ilişmeye başlayan taş duvarlar ise tarzımıza çok uygun bir konu.

tas-duvar-dekorasyonu-08

Ev dekorasyonunda fark yaratan taş duvarların eve hemen sıcaklık katan bir havası var. Grunge ev dekorasyonu örneklerinde de sıkça karşımıza çıkan taş duvarlar orijinallerinden ayırt edilemeyen hazır paneller sayesinde yaygınlaşarak bir lüks halinden çıktı. Genelde kafe dekorasyonlarında çok rastladığımız taş duvarlar evin tek bir duvarına uygulandığında size baştan düzenlenecek bir alan yaratıyor.

tas-duvar-dekorasyonu-19

Taş duvar dekorasyonu için küçük öneriler:

  • Taş duvarlarla yapılan dekorasyon örneklerinde en beğendiğimiz detaylardan biri doğru seçilmiş tipografik posterler. Duvarınızın renklerine göre hazırlanmış güzel tipografik bir poster çok tarz duracaktır.
  • Her evde mutlaka bulunması gereken bitkiler taş duvarların önünde daha mı güzel duruyor ne?
  • Taş duvarlar metal eşyalarla kombinlendiğinde ortaya çok güzel sonuçlar çıkabiliyor.
  • Taş duvarlı bir alanı dekore ederken neon renkleri korkmadan kullanabilirsiniz. Taş duvarın nötr havasıyla güzel bir denge yaratan neon renkler dikkat çekmeye devam etse de asla sırıtmayacaktır.
  • Mutfakta taş duvar tercih ettiyseniz üzerine tencere, tava asmaktan çekinmeyin.
  • Minimalist dekorasyonu seviyorsanız taş duvarla dekorasyonda sadece beyazın tonlarını kullanarak yazlık ev havası yaratabilir ve kendinizi hep tatilde hissedebilirsiniz.

Metal ve ahşap eşyalarla muhteşem bir uyum yaratan taş duvar dekorasyonunda en beğendiğimiz örnekleri fotoğraflarda görebilirsiniz. Biraz ilham alıp kendi yaşam alanınızı yaratmak ise tamamen size kalmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz