Yaklaşan Sevgililer Günü için çalışmalara başlamanın zamanı geldi. Sevgilinize el yapımı bir hediye vermek isteyenler için yaratıcı fikirlerin peşine düşmeye başladım. Bugün Pinterest’te karşılaştığım ve çok hoşuma giden bir DIY projeyi paylaşmak istedim.

atistırma-kavanozlari-01

Aslında bu proje daha önce paylaştığımız hediyelik kavanozlara çok benziyor. Ancak bu seferki kavanozlarımız Sevgililer Günü’ne özel. Projeyi kısaca anlatmam sanırım yeterli olacaktır. Projeyle ilgili daha detaylı resimleri ve yapılışını Wild Flowers and Freedom blogunda bulabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle sevgilinizin sevdiği atıştırmalıkların bir listesini çıkartın. 4-5 tane yeterli olacaktır.
  • Bu proje için metal kapaklı kavanozlar kullanacağız. Bu yüzden biraz etrafta gezinip hoşunuza giden bir kavanoz bulmanız gerekiyor. Bizim projemizde aynı kavanoz kullanılmış ama sizin hediyeniz olduğuna göre farklı kavanozlar da seçebilirsiniz.

atistırma-kavanozlari-03

  • Renkli kartonlar alarak kavanoz kapaklarının içerisinde kalacak şekilde kesin. Bu projede kavanoz kapaklarını yuvarlak şekilde keseerek içerisine kartonlar yapıştırılmış ancak dilerseniz kavanoz kapaklarının üstlerine yapıştırmayı da tercih edebilirsiniz.

atistırma-kavanozlari-04

  • Kestiğiniz renkli kartonlara eğlenceli aşk mesajları yazmanız gerecek. Eğer kendinize güveniyorsanızmesajlarınızı atıştırmalıklara uygun şekilde kaleme alabilirsiniz. Örneğin şeker kavanozuna “O kadar tatlısın ki seni yemek istiyorum” yazabilirsiniz. 😉

atistırma-kavanozlari-05

Kaynak şurası

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz