2013 yaz trendlerinin olmazsa olmazı neon kombinler. Yaza uygun enerjisi, giyenin hemen farkedilmesini sağlaması ve karıştığı her kombine hareket katmasıyla hepimizin radarına giren neonlar kıyafetlerde, aksesuarlarda hatta mobilyalarda bile karşımıza çıkıyor.

neon-kombinler-01
Bu kadar karşı konulamaz olan neon trendini uygularken biraz zorluk çekiyoruz. Neon renkleri beraber kombinlemek cesaret istiyor. Doğru bir kombin yapamayacağınızdan endişeleniyorsanız en iyisi siyahı kullanmak. Çünkü mat siyah her neon renkle muhteşem bir uyum sağlıyor. Bu senenin neon renkleri yeşil, sarı, pembe, yeşil ve turuncu. Tabii ki bunlarla sınırlı değil. Aslında her rengin neon tonlarını bulabilirsiniz. Kendimize en uygun neon renge karar verdikten hemen sonra aksesuar renklerine karar vermek geliyor ki bu kısım bir hayli zorlu.

Neon renklerle deniz feneri gibi görünme ihtimaliniz var. Bu yüzden dengeli kullanalım, yaz güneşinde göz yormayalım derim. Bu dengeyi tutturmak için sokak modasından ilham alacağız. Sokaklardan gelen ilham her zaman daha gerçekçi ve daha uygulanabilir oluyor. Sokağın kraliçeleri hangi renkleri nelerle kombinlemiş, neler takmış? Kısa bir süre önce ilham perilerimiz arasına giren Mira Duma, imza attığı harika neon kombinleriyle bu işin nasıl yapılacağını en iyi bilenlerden.

neon-kombinler-14

Neon renkleri kombininizde kullanmak için illa büyük parçalar seçmek zorunda değilsiniz. Sadece ayakkabınızın bandı, bilekliğiniz bazen sadece çantanızın neon renk olması yeterli olacaktır. Önemli olan kombinizde en çok neyin dikkat çekmesini istediğiniz. Özgür ruhların kalıplara girmeden yaptığı neon kombinler galeride bizi bekliyor. Görüşürüz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz