Burberry Prorsum 2014 Resort koleksiyonu karşımızda. Koleksiyonu ifade etmek için şık ve eleganı tercih etmek doğru olacak. Koleksiyon her detayıyla hem çok şık hem de çok feminen. Diz altına kadar uzanan kalem etek ve elbiseler vücudu tam saran formlarıyla şahane. Tabii bu parçaları taşımak için gerçekten incecik bir beden gerekiyor.

Burberry-2014-resort-13

Burberry Prorsum 2014 Resort koleksiyonunda transparanlık hemen göze çarpıyor. Daracık kalem etekler transparan dantel ve tüllerle tasarlanmış. Arada hem gece hem de gündüz kullanılabilecek taşlı ve parlak modeller de yok değil. Renk seçimlerinde bu yazın renklerini görüyoruz. Limon sarısı, mint yeşili, zümrüt yeşili ve siyah-beyaz koleksiyonun ana renkleri arasında. Burberry’nin gece için hazırladığı elbiselerde siyah beyaz monokromlar tercih edildi. Gece elbiselerindeki parçalı dekolteler ve pencereler ise seksapeli en çok artıran detay ve biz bu detaya bayıldık.

Burberry Prorsum 2014 Resort koleksiyonunun tamamında tek bir ayakkabı tercih edilmiş. Beyaz, dolgu topuk, burnu açık, bilekte biten bu model önümüzdeki dönem en çok göreceğimiz ayakkabılardan. Elde taşınan yumuşak büyük deri çantalarda ise canlı renkler tercih ediliyor. Bu saydığımız şık, seksi ve feminen detaylar düz saçlar ve takısız bir görünümle daha asil bir hava yaratıyor. Burberry’nin en ikonik parçası olan trençkotlardan ise bahsetmeye gerek bile yok. 2014 Resort koleksiyonunda Burberry’nin trençkotları taşlarla kaplanmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz