Yaklaşan Sevgililer Günü için hediye seçmenin ne zor olduğunu bilirim. Benim en  zorlandığım konulardan bir diğeri ise hediye paketi seçmek. Pek çok mağaza artık özel günler için hediye paketi tasarlamaya başlasa da bana hala yetersiz geliyor. Ben paketin en az hediye kadar önemli olduğuna inanıyorum. Ellerinizde tuttuğunuz paketi açmaya kıyamadığınızda, içinden çıkan hediye daha bir değerli geliyor gözüme. Bu konuda yapılabilecek en güzel şey hediye paketini kendiniz tasarlamanız. Bu sayede sevdiceğinizin zevkine uygun bir hediye paketi yaratabilirsiniz. Bu paketi ellerinizle yapmış olmanız ise çok romantik bir jest olacak. Blogu takip edenler hediye paketlerinde favorilerimin kraft kağıdı gibi doğal malzemeler olduğunu iyi bilirler ancak burada önemli olan sevgilinizin tarzının ne olduğu?

sevgililer-gunu-paketleri-0

Örneğin siyahtan vazgeçemeyen sevgilinize pembe veya kırmızı bir hediye paketi yerine siyah-beyaz özel bir paket hazırlayabilirsiniz. Paketinizin üzerine etiketlerle küçük aşk notları düşebilirsiniz. Belki sevdiği şarkıdan bir dize yazarsınız? Belki ikinize özel bir kelimeyi veya tarihi paketinize iliştirebilirsiniz. Belki doğa aşığı bir sevgiliniz vardır ve siz ona çuvaldan yapılmış bir hediye paketi hazırlarsınız. Belki hazır bir paketi alarak üzerine sadece kalpler çizersiniz. Kısacası el yapımı hediye paketiniz için seçenekleriniz sınırsız yeter ki siz malzemelere ve tarza karar verin. Galerimizde kısa bir tur atarak Sevgililer Günü hediyenizi nasıl paketleyeceğinizle ilgili biraz ilham alabilirsiniz. Özel bir hediyeyi daha özel kılmak için hemen galeride tura çıkmanızı öneriririm.

sevgililer-gunu-paketleri-06

Bu arada geçen sene hazırladığımız bir yazıda Sevgililer Günü paketleriniz için kullanabileceğiniz ücretsiz baskıları paylaşmıştık. O yazıyı da es geçmeyiniz!

Sevgililer Günü’nüz mutlu geçsin <3

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz