Bu ay yılbaşı için iki farklı yılbaşı atölyesi düzenledik. İyice yılbaşı ruhuna girmemize yardımcı olan bu atölyelerden kısaca bahsetmek istiyorum.

İlk olarak Lansinoh Türkiye çalışanlarıyla buluştuk. Şirketin genel müdüründen işçisine kadar tüm çalışanları aynı çatı altında buluşturan yılbaşı atölyesinde el yapımı yılbaşı süsleri hazırlayarak boş bir yılbaşı ağacını tamamen kendi yaptığımız süslerle renklendirdik.

lansinoh-yilbasi-atolyesi-01 lansinoh-yilbasi-atolyesi-02 lansinoh-yilbasi-atolyesi-04 lansinoh-yilbasi-atolyesi-09Benim ilk kurumsal atölye deneyimim olduğundan açıkçası karşıma bu kadar renkli bir ekip çıkacağını hiç beklemiyordum ama ortaya çıkanlar aslında atölyenin ne kadar güzel geçtiğinin de göstergesi gibiydi. İki saat boyunca stresten arınıp çocuklar gibi eğlenen ve ortaya gerçekten çok yaratıcı işler çıkaran Lansinoh çalışanları benim zor başlayan günümün güzel bitmesine sebep oldular. Umarım tekrar buluşuruz.

lansinoh-yilbasi-atolyesi-05 lansinoh-yilbasi-atolyesi-06 lansinoh-yilbasi-atolyesi-07 lansinoh-yilbasi-atolyesi-08 lansinoh-yilbasi-atolyesi-10

İkinci yılbaşı atölyemizi ise Rotaract Kendin Yap Hobi Grubu ile beraber gerçekleştirdik. Aslında Rotaract ekibiyle bundan tam 1 sene önce buluşarak ilk atölyemizi düzenlemiştik. geçen seneki atölye benim düzenlediğim ilk atölye olarak aklıma kazınırken, Rotaract ekibi de kendin yap hobi grubunu kurmaya orada karar vermişlerdi.

kendinyap-atolyesi kendinyap-atolyesi-01 kendinyap-atolyesi-02

Bu sene de yine geçen seneki gibi yılbaşı hediyeleri yaparak hediyelerimizi paketledik. Bu sefer ev sahibimiz Bostanlı’da bulunan FunPoint Parti Evi’ydi ve bizi inanılmaz güzel bir sunum ve örnek bir misafirperverlikle ağırladı. Yani o civarlardaysanız şiddetle önerebileceğim bir adres burası.

diy-workshop diy-workshop-01

Kendin Yap ile ilgili ilk paylaşımlarımı yaparken kendimi çok yalnız hissediyordum ama giderek yükselen bir ilgi olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor. Ben kendin yap atölyelere devam etmeyi çok isterim, eğer bu atölyelerden birine katılmak veya kendi grubunuzla böyle bir atölye organize etmek isterseniz bana yesim@tarzmeselesi.net adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylar için Youtube kanalım için hazırladığım  videoya göz gezdirebilirsiniz. Mutlu yıllar hepimize <3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz