Baktım havalar şuursuzca ısınmaya başladı hemen tişörtleri çıkartıp uzun uzun bakmaya başladım. İçlerinden bana olmayanları, eskiyenleri ve beğenmediklerimi ayırarak hemen yeni projeye başladım. Eğer siz de sağı solu sarkan, yırtık-kesik tişörtleri seviyorsanız hemen hazırlanın çünkü bu kendin yap projesi gerçekten çok eğlenceli.

İhtiyacımız olanlar eski tişörtler (yeni de olabilir tabii) , makas ve biraz hayal gücü… Öncelikle hızlı bir itirafla başlıyorum. Bu proje için sizinle iki tişört paylaşacağım ama aslında üç leşim var. Yani hızımı alamayıp çok kestiğim bir tişörtümle vedalaşmak zorunda kaldık. Yani eğer ilk kestiğiniz tişört hayal ettiğiniz gibi olmazsa hemen pes etmek yok, önümüzdeki maçlara bakacağız.

İlk önce Eser’in eski 2XL tişörtünü yenilemeye ve kendime uygun hale getirmeyi denedim. Derin kesiklerle 2XL bir erkek tişörtünden bağlamalı ve dökümlü bir tişört elde etmeyi başardım.

İkinci olarak denemeden alıp, evde giyince hiç beğenmediğim bir tişörtü yeni trendlere uygun püsküllü ve omuz dekolteli bir hale dönüştürdüm. Bu sene çok moda olan model ayrıca plaj için vazgeçilmez.

Neyse tişörtlerin detaylı yapımı Youtube kanalımdan izlenebilir. Ama izlemeden terapi niyetine tişörtlere girişmek gibi bir seçeneğiniz daha var tabii.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz