Tasarımlarıyla ve ekonomik fiyatlarıyla hepimizin radarında olan H&M, şimdi de ev dekorasyon koleksiyonuyla karşımıza çıktı. H&M Home markası altında satışa çıkan markanın dekorasyon ürünleri Mall of İstanbul’daki H&M mağazasında bulunabilir.

H&M Home Koleksiyonu

Peki H&M Home 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nda neler var? H&M Home koleksiyonu geniş ürün çeşidiyle karşımıza çıkıyor. Ev için ihtiyaç duyduğumuz her detayın bulunabileceği koleksiyonda masa örtüleri, yatak takımları, yastık ve kırlentler, havlular, önlükler, ev aksesuarları ve evde ihtiyaç duyacağınız pek çok farklı seçenek var.

H&M Home Sonbahar Koleksiyonu

Ürünlerde modern ve renkli bir çizgi bizi bekliyor. Yani şehirli ve dinamik yaşayanlar için güzel detaylarla dolu bir koleksiyon olmuş. Sonbahar için hazırlanan ilk koleksiyonda mürdüm ve hardal sarısı ilk gözümüze çarpan renkler arasında. Genel olarak renk seçimlerindeyse pastel renklerin hakim olduğunu kolayca görebiliyoruz. Evlere desen katmayı sevenler içinse sonbahara yakışan romantik kuş ve çiçek desenlerini önerebiliriz. Tabii H&M, çocuk odalarını da unutmamış ve çocuklar için cıvıl cıvıl bir seri daha hazırlamış.

H&M Home 2014 Koleksiyonu

H&M Home tasarımları kadar uygun fiyatlarıyla da evimize hızlıca sızacak gibi görünüyor. H&M Home için hazırlanan ilk kataloğu galeriden inceleyerek eviniz için güzel parçalar seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz