Aydınlatma ev dekorasyonunun en önemli ayrıntılarından biri. Evi dekore ederken nereyi nasıl aydınlatacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Tüm ambiyansı değiştiren aydınlatmalarda artık yaratıcılığın sınırları zorlanıyor. Biz bugün çok yüksek paralar ödemeden elde edebileceğiniz yaratıcı aydınlatma fikirlerine göz atmaya karar verdik.

Yaratıcı Aydınlatmalar

Yaratıcı bir aydınlatma için etrafınızdakilere farklı bir gözle bakabilmeniz çok önemli. Örneğin boş bir şişeyi karizmatik bir aydınlatmaya dönüştürmek hem ekonomik hem de basit bir çözüm olabilir. İp şeklinde satılan led aydınlatmalarla yazılar yazabilirsiniz. Bu aydınlatmaları fenerlerin, kavanozların ve şişelerin içerisine koyduğunuzda evinizin atmosferini değiştirecek güzel bir ev aksesuarı yaratmış oluyorsunuz. Yine şerit led aydınlatmaları tüllerle ve cibinliklerle beraber kullanarak yatak odanızda romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz. İp led aydınlatmaları duvarınıza asıp üzerine resimlerinizi mandallamaya ne dersiniz? Basit ama yaratıcı bir anı köşesi için daha güzelini düşünemiyorum bile.

yaratici-aydinlatmalar-28

Yaratıcı bir aydınlatma için atmaya kıyamadığını eski eşyaları da değerlendirebilirsiniz. Örneğin eski bir fotoğraf makinesi sizin için işlevsel bir aydınlatmaya dönüşebilir. Daha fazla kendin yap projeden ilham almak isterseniz daha önce paylaştığımız kendin yap aydınlatma örnekleri yazısına göz gezdirebilirsiniz. Evinize farklılık katacak aydınlatma fikirleri için hemen galeriye dalın;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz