Ev dekorasyonuna kaldığımız yerden devam edelim. Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri duvarlar. Evin dekorasyon tarzına karar verme aşamasında duvarlarda neler yapabileceğinizi hayal edip buna göre hareket etmek doğru bir hareket olacaktır. Çünkü duvarlarınızı birer sanat eseri haline dönüştürebilisiniz. Bakalım duvarları nasıl hareketlendirebiliriz?

Son dönemin en moda dekorasyon trendlerinden biri çerçevelerle dekorasyon. Duvarları dekore ederken eşya ve aksesuar renklerine uygun resimler ve çerçeveler dinamik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu görünüm hem ekonomik hem de çok yaratıcı.
Duvar-Dekorasyonu-42

Duvar kağıtları yine çok moda. Ama duvar kağıdına doğru karar vermek büyük çile. Bu yüzden iyice düşünmeden karar vermeyin.
Duvar-Dekorasyonu-03

Duvarları kara tahtalarla kaplamaya ne dersiniz? Bir süre önce sadece kafe ve ofislerde karşımıza çıkan bu görüntü artık evlere sıçradı. Özellikle endüstriyel ev dekorasyonunda kara tahtalar çok popüler. Kara tahta etkisi veren duvar boyalarıyla istediğiniz genişlikte bir alanı değiştireblirsiniz.
Duvar-Dekorasyonu-27

Raflarla duvar dekorasyonu değişmez trendlerden gibi görünse de artık daha özgür davranabilirsiniz. Çünkü asimetrik ve farklı raflar kullanarak dekorasyona yeni bir soluk yaratabiliyorsunuz.
Duvar-Dekorasyonu-47

Ahşap panellerle duvarlarda hem boyutlu hem de sıcak dekorlar yaratmaya ne dersiniz? Ahşabın eve sıcaklık katan bir görünümü olduğunu söylememize gerek yoktur herhalde.
Duvar-Dekorasyonu-19

Özellikle mutfarklarda duvarları renkli tabak, sepet hatta kek kalıplarıyla doldurabilirsiniz. Eminim sonuç hoşunuza gidecektir.
Duvar-Dekorasyonu-36 Duvar-Dekorasyonu-45

Daha fazla yaratıcı örnek için galeriyi gezebilir veya sürekli güncellenen Pinterest dekorasyon panomuza göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz